Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit szóltok ahhoz, hogy...

Ti mit szóltok ahhoz, hogy szivárvány színű táskája miatt kötöttek bele egy 19 éves nőbe?

Figyelt kérdés
[link]

2019. aug. 10. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Azt szólom hozzá, hogy jobbulást a lánynak és az idős férfinak is, akit támadás ért és a homofób szélsőjobberek magukról állítottak ki bizonyítványt.


Egyébként ez is jól mutatja, hogy ebben az országban NINCS REND és közbiztonság!


Ha elmégy pl. bulizni is, simán beléd köthetnek és általában az utcán a szórakozó hely környékén sehol egy rendőr, még a közelbe sem.


De ez nem csak kis településéken van így, hanem megyeszékhelyen is a főutca környékén este sehol egy rendőr, akihez esetleg fordulhatsz, ha beléd kötnek. Persze a trafizás az megy ezerrel!

2019. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
két hét alatt rend lesz nyugi mindenki!!!
2019. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
65%
Nem szoktam rosszat kívánni senkinek, de remélem h ezt a "kopasz" nagyképű gyáva.... - t is megverik csakmert ilyen nagynak hiszi magát és okoskodik.
2019. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
A Fidesznek köszönhető. Borzasztó ahová lehúzzák ezt az országot, kis primitív országgá gyilkolnak vissza minket. Az életben nem volt ilyen hitvány kormánya ennek az országnak, bármelyik diktatúra igyekezett felfelé vinni az országot akkor is ha kegyetlenül bánt az emberekkel. Ez a kormány a középkorba viszi visszafelé a magyarokat, az európai unió összes országa lenéz minket.
2019. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

Azt, hogy ez a kérdés is provokatív, és irányított.


Akit a tények érdekelnek, az a 444 cikke helyett olvassa el a cikkbe csatolt fb cikket, amit a lány helyett valaki más írt.

A 444 sárgán kiemelt szövege is kihagyja -véletlenül?- a posztban írt "rasszista, antiszemita, de még hozzá homofób" szavakat.

Az a "táska" az bevásárló szatyor méretű volt volt, a lány -helyett írja a Ms Schmidt-, hogy a nejlon zacskók helyett használja bevásárlásra, mert szorgos környezetvédő a lelkem. A haja viszont hupikék, látszik az egyik képen; a hajfesték természetkárosítása nem zavarja.

FALUNAPon történt állítólag, ahol mindenki mindenkit ismer, és amit az egyik fb komment szerint az adott faluban szüretkor és nem most tartanak. Vagy az idén korábban tartották, hogy legyen miről írni a Népszavában, hvg-ben, indexben, stb. Szóval az 1%-nyi megmaradt objektív-független médiában, amit még nem vásárolt föl a fidesz, ugye.


Fölhívom a figyelmet a tehetséges fb posztíró szövegében arra, hogy... "megijedtem, és gondolkodás nélkül leöntöttem őt, DE (emelem én ki) ETTŐL csak még jobban elborult az agya" ....


Vajon hol tanítják azt, hogy a belénk kötő, ittas nagydarab, félelmetes férfiakat ijedtségünkben legjobb lefegyverzésül azonnal leönteni? A szivárványos szatyrokat osztogató rendezvényeken? Vagy hol?

2019. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

# 5 Szerintem te sem gondolod komolyan, amit leírtál, de ha igen, akkor egy vicc vagy!


Nyilván kamu az egész, te már csak tudod... lol És persze a monokli is csak azért keletkezett, hogy a $oro$-hívő balliberális sajtó elmondhassa, hogy a kormánypárthoz köthető személyek részéről utóbbi időben felerősödött homofób szólamok agressziót váltanak ki a társadalom egy részéről...


Persze, persze! Ja és #FideszDidNothingWrong meg #OrbánFóbia!


Egyébként f***fej! Az, hogy egy barátja írta le az FB-posztot, mert a lány esetleg a verés után nem volt olyan érzelmi- és idegállapotban, hogy ezt olyan minőségben, ahogy az le lett írva megtegye, az még nem jelenti azt, hogy kamu az eset!


A többi okoskodásod meg kritikán aluli!

2019. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Egy igazi férfi nem üt meg egy nőt!


A támadók a férfi nem szégyenei az #5-ös válaszolóval egyetemben!

2019. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%

Persze, a falusiaknak nincs telefonjuk, hogy fölvegyék a verekedő részeget, ugye.

Főleg nem a szüreti falunapon. Ami ki tudja, hogy mikor volt, vagy lesz Bényen, igaz-e.

Csak hogy látni lehessen, hogy KI vágta szemen a szegény kislányt, aki védekezésből LEÖNT egy ittas támadót.


Hülyének nézik a propagandistáitok az embereket.

2019. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

#9 Ja és öregem! Egyébként pedig csak mellékesen, még sose mentem ki a pridera és nem is fogok, mert mint program engem nem érdekel, viszont elfogadom azt, hogy van aki kimegy vagy azért, mert meleg, vagy azért, mert kiáll a melegek jogai mellett és ez így rendben is van.


Nekem magabiztos hetero férfinak nem okoz gondot, hogy egy évben egyszer valahol Budapesten megrendeznek egy prideot, nem bosszant fel a melegek elfogadását reklámozó kólareklám és az se zavar, ha valakinek szivárványszínű tatyója van, mert elfogadom, hogy nem minden ember egyforma és nem mindenki olyan mint én, plusz azt is nagyon jól tudom - igazi heteró férfiként, hogy évi akárhány pride és bármennyi plakát sem fog engem meleggé tenni, ezért nem is zavartatom magam ezeken a dolgokon.


Így is kimegy a pridera "ellentüntetni" az a 20-30 látens homika kis lúzer, akik tulajdonképpen elégedetlen a szánalmas kis életével és az ebben rejlő frusztrációt azzal vezeti le, hogy másokat gyűlöl és köpköd!


Gondolom #9-es te is onnan jössz, hogy így összetévesztettél valakikkel, akiken a kis szemedet legeltetted, miközben azt a 2 centis makkodat vakargattad kéjesen a látvány hatására!

2019. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm, zömével egyet értek!


Az #5, #8 és #9-es válaszokat adó személynek:


Végtelenül primitív ember vagy!

2019. aug. 10. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!