Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti ellenzéki polgármest...

Budapesti ellenzéki polgármesterek lesznek az elrettentő példák és a visszahúzó erő a 2022-es választásokon?

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ez benne van a győzelmi mámorban.
2020. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
A kormánypártiaknak mindenképpen. A nem kormánypártiaknak pedig valószínűleg nem.
2020. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Egyszerűen csak az ellenzéki összefogás az.
2020. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Már elnézést,de aki szivárvány zászlót tűzöget ki,pár hónap után a győzelmi mámortól megszédülve,mint ha Eger várát foglalta volna el,az már magában elrettentő példa.
2020. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem csak a budapestiek.

Eddig csak panaszáradatot hallani az összes olyan városból ahol az utolsó választáson ez a szedett vedett összefogás váltotta le a fideszes polgármestert. Az embereknek elegük lett a fidesz helyi oligarcháiból és változást akartak. Most megkapták. Már nem csak fideszesek szipolyozzák a várost hanem a frissen bekerült "demokratikus" erők is.

Ezekben a városokban nem sok esélyt látok arra hogy az emberek 22-ben is beveszik az összefogásos maszlagot. Inkább nem mennek el szavazni mert nem lesz támogatható jelölt.

2020. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

"Eddig csak panaszáradatot hallani az összes olyan városból"


Az összesből?


Eddig Budapestről és Gödről jöttek csak hírek, nem is feltétlenül megalapozottak. Más helyről én még nem hallottam panaszt, pedig nem egy megyeszékhelyet nyertek az ellenzékiek.

2020. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Tatabányán sem rózsás a helyzet.

Ellenzéki polgármester, ugyanannyi fideszes mint összefogásos képviselő + 1 mi hazánk mozgalmas aki hol ide hol oda szavaz, attól függően...

2020. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez csak azért fordulhatott elő,mert a többiek még nem csináltak semmit és még türelmesen várnak a választók.

Hátha majd eljön az ígéretek földje.

2020. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Hmmm.A minap jártam olyan településen,ahol 1990óta ugyanaz a polgi van.Olyan nívós falunap volt,hogy csak csodálkoztam.Pedig csupán egy 2 ezer fős településről volt szó.Nem sírja tele a médiát most sem a "sarcok" miatt,teszi a dolgát.A település épül- szépül.Kamu Geri tanulhatna tőle,na meg Dr.Dézsi Csabától...
2020. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Én ellenzéki vagyok, de Karácsony eddig semmit nem csinált. Pofázott hogy stadionstop, aztán mégiscsak támogatta az atlétikai stadiont. Azóta csak kommunikál. Totál súlytalan.
2020. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!