Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene egy kicsit tisztàb...

Nem kellene egy kicsit tisztàbbnak lennie a fővárosnak most így járvány idején?

Figyelt kérdés
Ma reggel 10 óra körül jártam az Oktogonon és őszintén szólva nem tetszett sem a látvány sem a szagok. A látványról annyit, hogy koszos volt a járda, de nagyon. Tudjátok, amikor az éjszakai dorbézolàs után másnap látod, hogy a kifolyt pia rá van száradva a betonra, minden ragad, a szemetesek tele stb... A szag pedig olyan volt, mint amit a szerencsétlen hajléktalanok árasztanak magukból, csak éppen nem volt akkor ott egy sem. Miért van ez? Vagy jó ez nekünk így még most is? Mit gondol egy külföldi, amikor ezzel szembesül? Más országokban naponta többször mossák az utakat és a járdát, fertőtlenítenek stb... nálunk meg ilyen állapotok uralkodnak. Még nem is mondjuk a Blaha, amit már megszokhattunk, hanem szinte Budapest egyik legforgalmasabb csomópontja. Miért nem lehet jobban odafigyelni a higiéniára legalább most a veszélyhelyzetben. Attól, hogy nálunk most még nincs akkora baj, miért kell könnyelműsködni? Mi a véleményetek erről a dologról?

2020. aug. 19. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Szóljak a Karigeri nem, hogy vegyék le szivárványos zászlóit, aés gyorsan töröljék fel velük az utakat...😁😁
2020. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Szólj a Karigerinek, hogy...
2020. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

mi köze a mocskos utaknak a járványhoz?


Tudod nem magától képződika szemét és mocsok, valakik oda hánynak, piszkitanak, szemetelnek.

első körben az lenen a lényeg hogy ne mocskoljuk be a közterületeket.

Bár az is tény hogy az FKFV legtöbbször nem áll a helyzet magaslatán.

De azt elvárni, hogy az éjjeli piások után azonnal hajnalban mindnehol rend és tsiztaság legyen eléggé az álom kategóriája.

az 1-2 hozzászolónak meg eléggé alacsony lehet az IQ szintje ha csak ilyen "okosakat" tud hozzászólni a kérdéshez...:)

2020. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
3# Hát, lehet, hogy meglepődnél, ha tudnád, hogy mennyi az IQ szintem🤔🤔
2020. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ne ijesztgess:D
2020. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es! Én eddig olyan 90 körülinek saccoltam, ha most beírod, hogy csak 70-es én biztos meglepődök! 😲😲
2020. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Olyan a város,amilyen a vezetője...
2020. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ingatlan előtti járda tisztán tartása az ingatlan tulajdonosának kötelessége. Ehhez a főpolgármesternek semmi köze. A helyi önkormányzat polgármestere kellene, hogy számonkérje az ingatlan tulajdonosoktól.
2020. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#3 Nem állítom, hogy előző éjszaka lett mocskos az a szakasz, az csak egy példa volt. Viszont azért én mégis csak elvárnàm, ha mégis így történt, hogy csináljanak rendet. Tegyük fel, hogy hajnali ötkor véget ért a "buli", 10-ig pontosan 5 órája lett volna egy kis tisztaságot varázsolni az érintetteknek. Igazad van, hogy a járvány nem függ össze közvetlenül a tisztasággal, de attól még fokozottabban kellene rá figyelni, főleg most, mert lehet, hogy a koszban, mocsokban jobban megél, bár én nem vagyok szakértő, de ártani nem árthat az, ha tisztábbak az utcák. Egyébként nemsokára megint megyek arra, majd megosztom a tapasztalataimat, hogy sikerült-e délutánra egy kis rendet rakni.
2020. aug. 19. 14:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elsőként a lakosságot neveld meg,a szemét meg a mocsok nem magától kerül oda.
2020. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!