Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a kötelező...

Mit gondoltok a kötelező vitákról?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 10 évben nem volt politikai vita miniszterelnök jelöltek és magas rangú tisztségviselők előtt.

Egyetlen példa a főpolgármester választás előtti ellenzéki vita volt, ahová az akkori főpolgármester el se ment.

Mit gondoltok az ilyen viták kötelezővé tételéről? Választások előtt az aktuális miniszterelnöknek, főpolgármesternek, polgármesternek, stb, ki kell állnia legalább egy vitára.



2020. aug. 21. 14:33
 1/6 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
80%

Feleslegesnek tartom. Ha megnézel korábbi vitákat, akkor is csak elbeszéltek egymás mellett.


Az viszont beszédes, hogy nem hajlandó valaki kiállni a nyilvánosság elé.

2020. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kötelezõvé kellene tenni a vitákat, hogy az emberek meghallgassák, hogy mégis kire fognak szavazni.
2020. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnám. Sőt, én magát a választási kampányt is betiltanám, ehelyett minden jelölt közzétehetné a programját erre kijelölt platformokon, és aki akarja, elolvashatná. Úgy legalább kötelező lenne programot alkotni a gyűlölködés helyett.
2020. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, mert egy cseppet közelebbről lehetne megismerni a feleket, többet lehetne mind róluk, mind a gondolkodásukról, esetleg a programjukból megismerni.
2020. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kötelezővé kéne tenni. Szerintem választási időszakban fontosak a viták.
2020. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3as a számból vette ki a szót!
2020. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!