Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért harcol sok ember a...

Miért harcol sok ember a nemekért?

Figyelt kérdés

A nemek egy nagyon elavult, a múltból visszamaradt dolog.Nagyon diszkriminatív, lényegében maga a létezése is diszkrimináció.


Miért?

Rengeteg konfliktust okoz és megkülönböztet.

A 21. században nincs helye ilyen nagy mértékű diszkriminációnak.


Nincsen szükség nemekre, csak emberekre van szükség.



Minden diszkriminatív dolgot meg kell szüntetni.Olyanokra gondolok, mint férfi ruha női ruha, illetve piszoár.Ruhából csak unisex legyen.

Miért kell beskatulyázni az embereket ruha szerint?Ha egy férfinak megtetszik egy ruha, amit a múlt századi értékrend szerint női, akkor is hadd hordja büszkeséggel és senki ne diszkriminálhassa érte.


Egy igazi európai liberális demokrácia nem engedni az ilyen jellegű diszkriminációt.



A technológia is a szabadság útján jár, ugyanis létrehozzák a mesterséges méhet, melynek köszönhetően a gyermekvállalás mindenkinek elérhető lesz.Ez fogja elhoznia felüdülést, a szabadság kiteljesedését.



Természetesen, vannak, akik küzdenek a szabadság ellen.

Ők elfogják nyerni méltó büntetésüket.



2020. aug. 21. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Most erre mit válaszoljak?


Az alma az alma, és a körte az körte...

2020. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Mit értesz azalatt,hogy elnyerik méltó büntetésüket?Én támogatom az ilyesmit,de csak lite-osabb verzióját.Egyáltalán nem megalázó egy tini fiúnak lenni és szabadnak érzem magamat.Ha szoknyát akarnék felvenni,felvenném.Az már más kérdés,hogyha valakinek ilyesmi az identitása.Ha ilyet látnék,nem venném komolyan.Ha viszont ez a nemi identitása,akkor elfogadnám és komolyan venném és nem törődnék vele.Elítélem mélységesen a FIDESZ-t,a sok gonoszságuk miatt.Az LMBTQ mellett kiállok.Ha kéne,még ki is mennék szégyen nélkül.Én azt hiszem,hogy én demiszexuális vagyok,ami azt jelenti,hogy nem érdekelnek a nemek,hanem csak az érzelmek és nem nézem a testet,illetve testi vonzódásra képtelen vagyok.Ez viszont túlzás.
2020. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
#2Szoknyát,meg ilyesmit azért nem vennék fel normál körülmények között.:D Meg fiúnak érzem magamat.Én a szertetet támogatom mindenben.
2020. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
#3 vagyok,aki #2
2020. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyobb probléma a mai társadalomban a nemek létezésénél az osztálykülönbségek létezése.
2020. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

"Ruhából csak unisex legyen."

"Ha egy férfinak megtetszik egy ruha, amit a múlt századi értékrend szerint női, akkor is hadd hordja büszkeséggel és senki ne diszkriminálhassa érte."


Tudod mit, én inkább csak csendben nézem ahogy mindenki próbál érdemileg válaszolni egy elég gyenge trollkérdésre.

2020. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
#4 vagyok Meg,azért a férfi ruhák és női ruhák és a megkülönbeztétséük mellett maradok inkább.Meg a két nem megkülönbötetésénél.Meg azért egy fiúnál elég mély érzelmek kell legyenek.Mélyebbek,mint egy lánynál.Minden jó,ahogy most van nyugaton és Dél_Koreában és Japánban.
2020. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

"Minden diszkriminatív dolgot meg kell szüntetni. ... Ruhából csak unisex legyen."

Az diszkriminatív. Diszkriminálja pl. a fákat, akik nem tudnak ruhát felvenni akkor se, ha akarnak. Meg a macskákat, akik hiába nem akarnak ruhát felvenni, ha valaki mégis rájuk húzza. Csak az nem diszkriminatív, ha egyszerűen betiltjuk a ruhákat! Senki se hordjon semmiféle ruhát, mert az diszkriminatív! Azokra nézve is, akiknek nincs rá pénzük, hogy ugyanolyan ruhákat vegyenek, mint amilyen másoknak van! Inkább fagyjon meg télen mindenki! :D

2020. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azon akadok ki, mikor a cipősüzletben echte ugyanaz a teniszcipő van a női és a férfi részlegen és a férfi részlegen drágább.
2020. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Azért drágább, mert a férfi méret nagyobb, tehát több benne az anyag.
2020. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!