Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetnék olyan kiegyens...

Hogyan lehetnék olyan kiegyensúlyozott, bölcs ember mint IP Man (Donnie Yen)?

Figyelt kérdés
Mindig nagy rajongója voltam a filmjeinek, nagy példaképem az ember. A 4. rész végét meg is könnyeztem kicsit. Hogyan lehetnék olyan nagyszerű, bölcs ember mint Ip mester, aki mindenkin segített ha bajban volt? 16/F

2020. aug. 9. 22:18
 1/3 Neurotech ***** válasza:
90%
Nekem is nagyon tetszett a film! Kicsit ellentétesnek tartom az életfelfogásával, hogy dohányzott, de hát mindeninek megvannak a maga gyengéi. Válaszolva a kérdésre nekem úgy tűnik, hogy ezt a lelkiállapotot amit ő elért csak évtizedek kemény munkájával lehet, meg felételezem, hogy gyerekkorától fogva ilyen szellemben nőtt fel, bár lehet, hogy tévedek nem sokat tudok a szüleiről.
2020. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne hidd el. Ez csak egy film.
2020. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sőt, nem csak dohányzott, de valószínűleg hasist szívott, lévén hogy ópiumfüggő volt. Ettől persze még lehetett jó ember. Egyikünk sem tökéletes, mégis vannak köztünk kiemelkedően jellemes, bölcs emberek - ő is lehetett ilyen.


Azt tanácsolom, ne őt, vagy bárki mást akarj lemásolni, hanem járd a saját utad. Hallgass a szívedre, és próbáld mindig a jót és rosszat megkülönböztetni, és a jót cselekedni! Mindezt pedig gyakorolni kell, mert nem fog egyik pillanatról a másikra menni, mi pedig esendők vagyunk. A jó tevését gyakorloni kell, abban állhatatosnak kell maradni - ez a legfontosabb! Mindemellett persze lehetnek emberek, akikre bizonyos dolgok miatt felnézel, őket tiszteled, s őket valami jóban követni akarod. De egyikük sem volt tökéletes, ezt ne feledd, és mi sem vagyunk azok. De az már nagy szó, ha valaki törekszik a tökéletességre. Sok sikert hozzá!

2021. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!