Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz számára miért csak...

A Fidesz számára miért csak azok a rokonszenves pártok akik nem tudnak megerősödni? Pl szeretik a Munkáspártot, a Mi Hazánk mozgalmat. Szerintük ők ketten a tisztességes pártok akiknek matematikai esélyük sincs megbuktatni a kormányt.

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Was ist daine frage?
2020. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Miért rokonszenvezne a Fidesz olyanokkal akik meg akarnák/meg tudnák buktatni?
2020. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

A Fidesz csak a lebukástól fél.

Ezt persze nem sokan tudják és valószínűleg engem is hülyének fognak ezek után nevezni a többi kommentelő, de a legutóbbi 2018as választást úgy nyerték meg 2/3-dal, hogy elcsalták és a 2010 és 2014-es szavazatokat is hozzá adták. (Volt ellenőr külföldről, de az kb semmit nem ért, csak hogy Orbán nyert)

2020. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi erővel a DK-n kívül mindegyiket támogatná.
2020. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

""Pl szeretik a Munkáspártot, a Mi Hazánk mozgalmat.""


Ezt mikor álmodtad?

2020. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
"...elcsalták és a 2010 és 2014-es szavazatokat is hozzá adták..." Ez a hónap gyöngyszeme! :D
2020. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

#3 vagyok

Tudtam nem kéne ezt leírnom, de legalább már tudják, bár valószínűleg nem hiszik el.

A lehülyézést viszont úgymond megkaptam, 0%-os hasznosság...

2020. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

#1, #7-nek:


Most már nem 0%.

2020. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj, hogy odáig fajult a dolog, hogy ha valaki egy minimális kritikát is meg mer fogalmazni, bármivel is gondja van, azt azonnal szidják a fideszesek és ha ez egy párt, akkor azt elkezdik megfúrni.

A fidesszel vagy teljesen egyetértesz mindenben és bólogatsz, vagy ellenség vagy. Valamennyire szerintem a DK és a MH is ilyen.

El kéne fogadni, hogy nem tetszik minden mindenkinek és itt átlagos emberekről van szó, nem pártállásról. Ha problémád van magánemberként, máris besorol téged valamelyik ellensége alá ahelyett, hogy meghallgatná a sokszor egyébként értelmesen megfogalmazott és megindokolt kritikákat. A trágár, céltalan szidalmazást nem kell meghallgatni.

A fidesznek ezeken kellene változtatnia és akkor nem utálnák ennyire azok, akik utálják.

2020. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Talán mert így egyengeti Viki a sorsukat?
2020. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!