Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Izraeli, Indiai zászlót...

Az Izraeli, Indiai zászlót nem kellene kitenni a városházára a szivárványos mellé? Nem így lenne hiteles?

Figyelt kérdés

Jó ötlet a szivárványos zászló kitétele, hogy lássák a melegek, transzneműek, hogy kiállunk értük. Legyenek bátran mások, ha így a jó nekik. Mi velük vagyunk. Azért tették ki a zászlót Karácsony szerint, mert kisebbség


Nem kellene más kisebbség zászlaját is kitenni ? Hazánkban van még zsidó és roma kisebbség. Így úgy tűnik most háttérbe szorultak a szivárványos kisebbséggel szembe. Nem kellene az izraeli(zsidó) és az indiai(roma) zászlót kitenni ? Hogy lássák, hogy velük vagyunk?



2020. aug. 23. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Olyan kicsi zászlófüzérekkel kellene feldísziteni a városházát mint a hajókat. Oda mindenkinek a zászlója elférne. Olyan cuki lenne. Egy roma zászló aztán egy jobbikos aztán az izraeli aztán a mi hazánk és így tovább...
2020. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, engem nem zavarna az sem, ha ezeket kitennék. Téged zavarna?
2020. aug. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Magyarországon a többség az úr, a kisebbségnek kuss. Se b u z i, se cigány, se indiai zászlónak nincs helye ezeken az épületeket.
2020. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Lassan olyan választási törvényünk lesz, hogy a fideszre leadott három érvényes szavazattal 2/3-os többsége lesz a parlamentben.

Többség a ló..szt.

2020. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
A cigányságnak van külön zászlaja, ami nem azonos az indiaival.
2020. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Először is, hogy a konkrét felvetést tisztázzuk: A magyarországi zsidó közösség és Izrael állam az két külön fogalom. Az itt élő cigányoknak pedig, azon túl, hogy származásilag az indiai szubkontinensre vezethetők vissza, végképp semmi közük nincs a mai Indiához.

A szivárványos zászló konkrét apropója elvileg a "Pride-hónap". De valójában egy állásfoglalás a kormány politikájával szemben, ugyanakkor egy rendkívül megosztó és ízléstelen politikai akció. Nem tudom, az érintettek mit gondolnak róla, de szerintem az LMBTQ stb. emberekre nézve is sértő, hogy pártpolitikai provokáció eszközeként "használják" őket. Meg egyáltalán az, hogy hivatalos szervek ezáltal "mások"-ként kiemelik őket, mintha nem tartoznának az ország / város / kerület zászlaja által képviselt "normális" emberek közé.

2020. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

"Meg egyáltalán az, hogy hivatalos szervek ezáltal "mások"-ként kiemelik őket, mintha nem tartoznának az ország / város / kerület zászlaja által képviselt "normális" emberek közé."


Szerintem az egyik nem zárja ki a másikat.

Más országokban is kitűzik, normális helyeken nincs ebből probléma, nem csinálnak belőle ügyet, megy tovább az élet. Csak itt van így felfújva és itt látnak bele világvégét.

2020. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Engem homoszexuálisként nem különösebben érdekel a dolog, és valahol fura, hogy egy jobbos/nemzeti radikális sokkal inkább képben van Pride terén mint én.

Tudja mikor van, tudja mik a programok, tudja, hogy ki milyen zászlót tűzött ki, folyamatosan ilyen jellegű cikkeket olvas, szóval naprakészebb Pride terén mint a melegek 99 százaléka. Sőt, mint ellentüntető valószínűleg több Pride-on járt már mint én valaha is fogok. Nem tudom, minek köszönhető a "nemzeti" oldal részéről ez a kitüntetett figyelem irányunkba.

Maga a Pride meg olyan mint a Valentin nap, ezen a napon minden, magát progresszívnak tekintő párt szerelmet vall, az év többi részében meg le vagyunk ejtve.

Azt meg végképp nem értem, kinek és miért lesz rosszabb attól, hogy kint van (ideiglenesen) egy olyan zászló, amit egyébiránt észre sem venne, ha nem látná valamely bal vagy jobbos média ellenkező előjelű beszámolójából.

2020. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tegyék ki a horogkeresztes zászlót is, hogy a nácik is képviseltetve érezhessék magukat.
2020. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Csak akkor teszik ki a zászlót , ha a kissebbség eléri a lakosság bizonyos %-át. Tehát ha a lakosság x%-a Hom. Cig. vagy Zsid. akkor bizony ki kell rakni ha kérik. Felénk a svábok érik el ezt a számot. Senkit nem zavar.


Viszont a szélsőjobboldalosok megtanulhatták volna, hogy a legnagyobb kárt a kirekesztési politika okozta eddig az országnak. Igen , Trianonra gondoltam.

2020. szept. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!