Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért van az, hogy a vírustagad...

Mért van az, hogy a vírustagadók akikkel találkoztam, mind neoliberálisok voltak?

Figyelt kérdés

Vírus nincs is mert csak kitalálták.

Így akarja a mcsokos orbán átvenni a teljhatalmat.

És különben is a mcskos Orbán így meg úgy


Kb ezt szokták nyomatni...


2020. aug. 24. 18:32
 1/10 Molyember ***** válasza:
83%
Azért, mert rengetegen utálják Orbánt, és ebből a rengeteg emberből nyilván több vírustagadó kerül ki, mint abból a szűk csoportból, akik még mindig támogatják a Fideszt. Az a kérdés, te miért pont ilyenekkel vagy körülvéve. Pl. én is ballipsi vagyok, legyen az bármi is, de nem tagadom a vírus létezését, és a veszélyét sem vonom kétségbe. Betartom a másfél métert, ahol erre lehetőség van, és a maszkot is hordom.
2020. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1


A legutóbbi felmérések szerint 52% szavazna a Fideszre...


Igazad van: szűk csoport csak a DK és a Momentum támogatóké még szűkebb

2020. aug. 24. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Pont ellenkezőleg van.

Balliberálisok szorgalmazták a még szigorúbb intézkedéseket.

Lenézik az értelmiségiek a konteósokat.

És Orbánékat pont azzal ekézik, hogy nem viselnek maszkot. Hadházy és az összes ellenzéki kínosan ügyelnek arra, hogy felelősségteljesnek tűnjenek. Mindenhol maszkot viselnek.

Pont az lett az balliberális értelmiségi póz, hogy a járvány bizony nagyon komolyan veendő.

2020. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: Mivel a kormány komolyan vette a vírust, ezért egy igazi neoliberális szerint átverés az egész vírus dolog.
2020. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


Nem csak komolyan vette de sikeresen is veszi az akadályokat.


És hát ezt bizony hitelteleníteni kell...

2020. aug. 24. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor még nem találkoztál velem. Komcsi vagyok.
2020. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

[link]


Magyarországon gyakorlatilag nincsenek is neoliberálisok. Őszintén kétlem, hogy találkoztál volna velük. Akikre gondolsz, kérdező, az Orbán-ellenes liberális réteg, egyáltalán nem neoliberális.


Az USA-ban ez egy teljesen jó kérdés lenne. Trump elnök például eléggé neoliberális, és ő egy időben hoaxnak tartotta a vírust. A neoliberálisok a nagyon szabad piac hívei, mindenáron pörgetni akarják a gazdaságot, és ezért tagadják a vírust, mert a korlátozások visszafogják a gazdaságot.

2020. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert még nem nyalták be a vírust.
2020. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok:


Jó olvasgatást:


[link]


XD

2020. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-esnél a pont.

Nálunk max Orbán és a régi-új balos ellenzék a neoliberális. Ebben tökéletesen egy húron pendülnek.

2020. okt. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!