Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK szavazók komolyan elhiszi...

A DK szavazók komolyan elhiszik, hogy Dobrevék hozzák el ide a modern világot?

Figyelt kérdés
Elég ránézni meg körülnézni körülöttük. Igazi poros bútordarabok, 18. századbeli sifonyok, semmi trend, semmi frissesség. Én egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy modern európai országot teremtetnének.
2020. aug. 25. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg durva, hogy valaki kinézi belőlük.
2020. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Orsósék balkáni Magyarországánál biztos jobb lenne
2020. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Ahogy a fidióták is elhiszik, hogy a KISZ titkâruk megvédi őket a képzeld ellenségtől, és visszahozza a kádári "boldog békeidőket".


Szektások-szektások

2020. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
2-es eladosodva munka nélkül? Inkább a Balkánon élnék.
2020. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

#2


Ez már nagyon unalmas, és ciki amit csinálsz, de ti tudjátok.

2020. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Attól hogy valaki ellenzéki még nem DK-s. Annyira nem értem ezt az egyoldalú gondolkodást. Értem én hogy a fidesz folyamatosan ezt szajózza, hogy az ellenzék Gyurcsányt akarja újra hatal9mra juttatni stb stb. De aki gondolkozik hamar rájön arra, hogy az ellenzék jobboldaliakból, baloldaliakból, centristákból és liberálisokból áll. És nem. Nem ért egyet minden ellenzéki Gyurcsánnyal. Sőt szerintem csal egy szűk réteg gondolja így. Persze a fidesznek ez egy jó propaganda, hogy ellenzék Gyurcsányt akarja. De nem. És arra is rá tudnál jönni, hogy mivel sokan nem értenek egyet az ellenzékben Gyurcsánynak ezért nagy hiba lenne, hogyha indítanák. Szóval nem valószínű, hogy meglépik hiszen így sok szavazatot veszítenének, ami pedig nyilván nem az érdekük.
2020. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Talán azért,mert még a jobbik is letérdel Fletóék előtt 6 os
2020. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6!


A kérdés a DK-s szavazókhoz szólt!

Azt is vedd észre, hogy az ellenzéki összefogásban nincs jobboldali párt.

valamint liberális párt sincs Mo-on, mert ha lenne, már napok óta támadták volna Gyurcsányt a "földönfutós" szövege miatt.

2020. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8


Ezzel nem teljesen értek egyet. Szélsőjobboldali, vagy határozottan jobboldali párt valóban nincs, de én a jobbikot még annak tartom. Terméstetesen csak jobb-közép párt de ettől még nem baloldali vagy liberális. Az igaz hogy alapvetően egyébként a momentum sem egy liberális párt, de azért a többi hazai párthoz késest egyértelműen az. Persze értem amit mondasz.

2020. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Attól, hogy közösen indul több párt, még nem lesznek automatikusan KDNP szerű csicskapárt. Biztos nehéz felfogni, elvégre fideszesek vagytok.
2020. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!