Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor törlik már el ezt a...

Mikor törlik már el ezt a kötelező maszkhorást boltokban, közlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés

Már sokan unják, hogy mindig rángatni kell felfelé, nem sok értelme, vacaolni kell vele.


A barátom kalauz a vonaton, volt, hogy együtt utaztunk, neki is kötelező használni maszkot, mikor lekezelte a jegyeket és leűlt pihenni, lerántotta magáról, ledobta az űlésre és káromkodott egyet, persze csak ketten voltunk abban a fülkében.


Tehát sokan unják.


Mikor körűl törlik, törölhetik el?


Tudom, hogy itt az emberek csak annyit tudnak mint én pl., nem többet, senki nem jós, azonban már volt olyan, hogy itt kérdeztem és volt olyan válaszoló aki értett a témához és úgy lett, ahogy válaszolta.



2020. aug. 28. 13:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
4%

Én sem értem, de én fel sem veszem.

Sem a Tescoban, sem a kis sarki vegyes boltban.

2020. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
49%
Vidéken hónapok óta szinte senki nem hord maszkot, csak ha rákényszerítik. Mégis sokáig alig egy-két fertőzött volt naponta. Ez alapján kijelenthető, hogy a maszkviselésnek semmi köze a vírus terjedéséhez.
2020. aug. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó miről beszélsz?

Vidéki vagyok és ahova kötelező a maszk használat felveszik...

Utcán is van embereken.


Ha vidéken laksz elég szar helyen...

2020. szept. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
83%
Én mozdonyvezető vagyok, szinte egész dunántúlon járok, azt kell mondjam, a várakozó embereken 10-ból 2-n van általában. Benn nem látom mennyien veszik fel, de amennyire jegyvizsgálóktól hallottam a legtöbben leülés után azzal kezdik, hogy veszik le.
2020. szept. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Villannyal jársz?

Szili, gigant, traxx?

2020. szept. 1. 10:54
 26/26 anonim ***** válasza:
Csörgő, Desiro, Szili, Szergej, Bz. Gigant ritkán.
2020. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!