Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pár nappal az iskolakezd...

Miért pár nappal az iskolakezdés előtt kell azt bejelenteni, hogy teljes határzár lesz?

Figyelt kérdés

Külföldi diák vagyok, egy hónapja sikerült normális albérletet találnom és szerződtem egy évre. Plusz hétvégente szeretnék haza is járni.

Szerintem nem vagyok ezzel egyedül.

Egyáltalán miért pont most kell lezárni már, amikor vége a turistaszezonnak? Mi értelme annak, hogy a legforgalmasabb hónapokban mindenki oda megy, ahova akar, de most meg már nem lehet, mert "veszélyes"?



2020. aug. 28. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Akkor átvágom a gordiuszi csomót, a magyar egyetemeken k€t paaszív féléved lehet egymás után!


Viszont senki sem gatantálja, hogy februártól jöhetsz...

2020. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam. A teljes tavalyi évem passzív volt, 19/20.


Decemberre, januárra, februárra, márciusra megint szabad lesz szerintem, hogy mindenki mehessen síelni az Alpokba, Tátrába, adventi vásározni Bécsbe, stb.

Aztán amikor vége a síszezonnak, akkor március legvégén megint mindent lezárnak nyárig, mert megint nőtt a fertőzöttek száma. :D

2020. aug. 28. 18:58
 13/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez mindenkinek rossz. Nagyon kevés embert ismerek akit sehogy sem érint(ett). Úgyhogy ki kell bírni.

Most már egy ország se engedheti meg magának hogy kinárási korlátozás vezessen be, max a határokat fogják lezárni a külföldiek előtt. Bár elvileg az azért volt, higy felkészüljenek a kórházak.

Meg kell értenetek hogy a gazdaságot újra kellett indítani, kereskedelmi, gazdasági érdekek is fűződnek ahoz higy az országok megnyitották a határokat. Ebben nincs semmi meglepetés.

2020. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!