Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Orbán...

Mi a véleményetek Orbán Viktorról?

Figyelt kérdés
Mind fideszes, mind ellenzéki vélemény érdekel. Viszont lenne egy kérésem minden ellenzéki 1 pozitív véleményt is említsen meg legalább (persze ha tud).
2020. aug. 30. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Lehetetlen kérés a pozitív érdem
2020. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Van.
2020. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Nem lehetetlen a pozitivítás, ezt mint ellenzéki tudom írni.

Én Orbánt undorítónak találom mint embert. Viszont maga az amit el tudott érni az dícséretes. Sokáig nemzetközi elismerésnek örvendett és befolyásos ember volt. Persze most már inkább úgy tekintenek rá mint egy leprásra.

Emberek tömegeit mai napig megtudja vezetni, hiába hülyeség amiket beszél mégis sokan csüngenek minden szaván. A propaganda gépezetet pedig mesteri szinten használja.

Szóval attól még mert utálom, szerintem diktátornak remek lenne. Egy másik korban ilyen propagandával sokkal nagyobb ember lehetett volna.

2020. aug. 30. 15:11
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Orbán a jelenkorunk legjobb miniszterelnöke, jó politikus, államférfi, jó vezető és nagyszerűen tudja megválasztani maga köré a kormány tagjait.

Az Orbán kormányok alatt épült, fejlődött az ország és jelentősen javult az életszínvonal is.

2020. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4 a hazugságokat mellőzzük.

(Ha ezt komolyan gondoltad akkor bocsi. A zöld persze így is megy.)

2020. aug. 30. 15:22
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Én személy szerint egyeltalán nem azonosulok a politikájával, nem szeretem. Jó lenne már egy kormányváltás.
2020. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
A legrosszabb miniszterelnök. Pozitív dolgot nem tudok írni.
2020. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nyugodtan megcáfolhatod amiket a #4-ben leírtam.

nem fog menni és ezt te is tudod, azért nem tetted meg.

2020. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr előnyei és hátrányai SZÁMOMRA :


+ Nagycsaládosok támogatása

+ Határontúli magyarokkal jó kapcsolat tartása

+ Kelet felé nyitás

+ A léhűtőket nem tömi segéllyel

+ Nem engedett be egy csomó afrikai és arab menekültet az országba


- Felesleges stadionok

- Pénzszórások belföldön és külföldön

- Mérhetetlen cinizmus és lekezelés a kritikusokkal szemben

- Hirtelen meggazdagodó, pályázatokat véletlen megnyerő Fidesz közeli emberek sokasága

- Túl bebetonozták magukat a hírközléstől kezdve az igazságszolgáltatáson át mindenhová



Egy Fidesz szavazó, de közel sem annyira lelkes, mint egykor

2020. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8

Pl a minimál nyugdíj és a bolti árak viszonya.

Vagy az átlag fizetés és az albérletek viszonya.

150ezer forintos kezdő fizetés jónak számít, de legyen pl 200ezer.

100ezerért havi szinten ki tudsz venni egy lakást (lássuk be ez egy nagyon leárazott ár). Mellette még a rezsi, közös költség, egyéb számlák, legyen így cakli pakli 50ezer (bár mondjuk nem tudom másoknál hogy van a víz, villany, tv, internet, telefon, gáz, közös költség)

150ezernél tartunk. Még enni nem evett, egy zoknit nem vett a lábára, se egy busz vagy vonat bérletet, mert hogy ebből te már egy kocsit nem tartasz fenn (nem hogy venni) az is biztos.

2020. aug. 30. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!