Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU mit szól ahhoz ,hogy az...

Az EU mit szól ahhoz ,hogy az EU pályázatokon elnyert milliárdokból irreális áron folynak nálunk beruházások, épitkezések, felújitások ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom benyelik, mert hozhatják ide a gyáraikat olcsó munkaerőért, meg hegynyi adókedvezményekkel.
2020. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Ugy tunik, tenyleg benyelik.

Meg a papir sok mindent elbir...

2020. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Apró bibi az elméletedben kérdező, hogy az EU ellenőrizni szokta a kifizetéseket és ahol irreális árakat találnak azt szóvá is teszik és nem fizetnek.

Pontosan erről szólt a 4-es metró botránya és az, hogy visszakövetelték az EU-s támogatás 170 milliárdját.

Nem ugyanaz ha egy ellenzéki portál leírja, hogy a mészárosék mindent ellopnak, kétszer, és itt az összes beruházást túlárazták, meg a valóság.

A valóság az, hogy nincsenek úgy túlárazva ahogyan azt te hiszed, csak fogalmad sincsen arról hogy mit csinálnak és mi mennyibe kerül.

2020. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mert a többi országban ugyanez megy!
2020. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves hármas, kicsit kisebb arccal is kommentelhetnél :) Egyszerű kérdést tettem fel, aminek van is alapja, azt meg nem tudom, miért oktatsz ki, hogy én "csak ezt hiszem". Te állitod ki a számlákat vagy miért irod ezt igy , hogy nincsenek túlárazva ? Egyébként olyan szempontból talán értehetek hozzá, hogy mérnök vagyok és több mérnök is van a családban, némi rálátásunk talán van arra, hogy mennyiből lehet kihozni egy szennyviz beruházást.
2020. szept. 2. 10:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az eus pályázatok korlátozva vannak, hogy mire lehet köléteni.

Ez azt jelenti, ha kétszer annyit adnak a járda burkolására, hiába akarnál a maradék pénzből mondjuk az utca lámpákra költeni, ha az a pénz nem arra van.


Sajnos én is szívok a sulis pályázatokkal, de érthető, ezzel a korlátzással a sikkasztások esélyét/mértékét csökkentik, csak nem valami produktív megoldás.

2020. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

#5 Kérdező, mi lenne ha TE kisebb arccal tenné megalapozatlan, hazug állításokat a kérdésednél és mondjuk valamiféle bizonyítékot tennél oda?

Gyanítom csoda, mert nem tudsz ilyet.

Előre szólok, ha belinkelsz egy cikket ami szintén bizonyítékok nélkül csupán állítja, hogy itt mindent túláraznak, ellopnak, az nem téged igazol - hanem engem, szóval ilyennel ne is próbálkozz.

2020. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Jaja Magyarországon nincs korrupció, meg köz és eu-s pénz fosztogatás.


Ahogy Kínában sincsenek Ujgur átnevelő táborok.

2020. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 Minden országban van korrupció. A különbség a mértékében van és hogy mennyi kerül felderítésre, mennyit beszélnek róla a médiában.

Na meg abban, hogy létezik-e elfogadott, törvényesített korrupció, mint a nyugati kultúrákban, ahol átnevezték lobbizásnak és így legális tehetik - vagy nincsen, mint nálunk, ahol minden formája tiltott, csak rengetegen megszegik a törvényt.

2020. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon a jelenlegi kormánynak legalizált a gazdasági bűnözés. Csak az kerül bíróság elé aki kegyvesztetté válik. Valakinek még a pedofil bűncselekményeket is eltusolják egy kis kávépénzért.
2020. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!