Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondolkodtam a "cigányproblémá...

Gondolkodtam a "cigányproblémán". Mit gondoltok erről a megoldásról?

Figyelt kérdés

1. A jó helyzetben lévő,tehát a gyerekfeltételeknek eleget tévő családoknak jut a támogatás.(Puzsér Róbert) +ez is csak max 2 gyerekig.

2. A kisebb cigányfalvakból való kilakoltatás és az ország elhagyására való kötelezés. (Elhagyás előtt egy EQ! és IQ teszt kitöltés,akinek összejön ez egy jó párosításban,felküldeni Budapestre vagy nagyobb városba,(ahol nem tud annyira vandálkodni,mivel a rendőrség jobban működik)és munkára kötelezni vagy elhagyhatja az országot.)

3. A volt cigánytelepeket parkosítani és vagy valami mesterséges turisztikai célpontá tenni.

4. Az elputrisodott területeket, mind városokban,mind kisebb településeken "felszámolni". Zöldesíteni vagy felújítani és oszlatni a benne lakó egynemzetűeket,a 2.-ban látott teszt elvégzése és eredménye után.


Mivel egészítenétek ki vagy mit vennétek el belőle? Te milyen megoldáson gondolkodtál?



2020. szept. 8. 18:23
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

"a tipikusan lecsúszott rétegekre jellemző bűncselekmények esetében bizonyos számú bűnismétlés után"


Akkor megkérdezem úgy, hogy ne tudj belekötni. Miért csak a lecsúszott rétegekre jellemző bűncselekmények ismétlőlegességéről beszélsz?

2020. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a kérdés erősen utalt a lecsúszó rétegekre. „Elhagyás előtt egy EQ! és IQ teszt kitöltés” , „cigánytelepeket” , „elputrisodott területeket”, ezek a kifejezések bizony arra utalnak. Azokra az emberekre utalt, akik gyakorlatilag parazitaként élnek a társadalmon, a segélyt, a támogatást felveszik, de nem dolgoznak, nem tanulnak, bűnöznek, rombolnak, de a kárt nem térítik meg, közben szaporodnak, mint a nyulak, de gyermekeiket rosszra nevelik, ha nevelik egyáltalán, helytelen példát mutatnak, "cigány útra" mennek. Nem tudom, neked a lecsúszó réteg <=> szegény réteg? Szerintem nem. Egy szerény keresetű (szegény), de produktív család nem része a lecsúszó rétegnek. Ahogy egy tönkrement, vagy adócsaló vállalkozó és családja sem. Tehát azért csak a lecsúszott rétegekre jellemző bűncselekmények ismétlőlegességéről "beszélek", mert a kérdés erről szól, ennek a rétegnek a megszüntetésére keresi a választ, és én erre adtam választ, nem pedig az adócsaló réteg megszüntetésére, ami nagyban különbözik a lecsúszó rétegtől. Azért ezt a kifejezést használtam, mert lecsúszó réteg != cigányság, bár a leszakadó réteg lehet megfelelőbb lett volna.
2020. szept. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
74%
És az élhetetleneket hova passzolnád? Egy másik állam nyakára ahol ugyanúgy szennyezik a környezetet?
2020. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
50%
Mit értesz „élhetetlenek” alatt?
2020. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!