Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak rajtam kívül olyanok,...

Vannak rajtam kívül olyanok, akik úgy szeretnék felhívni az ország figyelmét a cigányproblémára, hogy közben nem vinnék csődbe az országot?

Figyelt kérdés

Tény, hogy a Jobbik kivételével egyik nagyobb párt sem lépne bármit is az ügy érdekében, miközben falvakat, városrészeket tesznek lakhatatlanná ezen kisebbség agresszív tagjai.

De mégis képtelen vagyok mindenféle balliberális pártra szavazni, mert a jobbik gazdaságpolitikája csődbe vinné az országot. Alapból nem értek egyet az erőteljes euroszkepticizmussal, nekem már az is sok, amit Orbán csinál az ügyben. Másrészt hülye is látja, hogy a Jobbik által beígért rengeteg szociális támogatásnak nincsen gazdasági alapja, nagyon gyorsan összeomlana az ország.



2014. máj. 20. 10:28
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
képtelen=kénytelen
2014. máj. 20. 10:29
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Én is szeretném, de sajnos nem csak a cigányokkal van probléma, hanem az egész néppel.
2014. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%

Szavazz a Jobbikra!

Nem kell kormányzópárt, de nagyobb súlya legyen!

2014. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%

A kérdésed vonzani fogja az agyhalott jobbereket.

De gondolom épp ez a szándékod.

2014. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

re: #4 !

Ha a te szomszédságodban lenne ilyen probléma, nem fikáznál!

2014. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 szántóvető ***** válasza:
89%

"felhívni az ország figyelmét a cigányproblémára"-ezzel mindenki tisztában van,csak megoldást nem tudtak találni.a Miskolcról való kiköltözésért 2 millió forintot kap minden család,lehet rettegni hogy hova telepítik őket.ez a legújabbkori ötlet.ezért fizetünk adót?

ettől függetlenül Kérdező te továbbra is a fideszre fogsz szavazni jól gondolom?

2014. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

9-12 gyermekes családok!

Putriban, mezítláb!

Sokszor félpucéran szaladgáló "egyedek"

A Mutter" minősíthetetlen stílusban és ordítva terelgeti őket...

2014. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6/7-es:

Isten ments, a Fidesz lenne az utolsó akire leadnám a voksom. Valószínűleg nem olvastad el a kérdésem, ott írtam, hogy balliberális pártra, egészen pontosan Bajnaiékra.

2014. máj. 20. 12:03
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenségemnek sem kívánnék ilyen szomszédságot!
2014. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"De mégis kénytelen vagyok mindenféle balliberális pártra szavazni, mert a jobbik gazdaságpolitikája csődbe vinné az országot."


1. A balliberális pártok nem fognak a cigányproblémával foglalkozni.


2. A közgazdaságtant bízzuk a közgazdászokra, ne pedig az ittlevő jobb/baloldali kocsmafilozófusokra.


"Alapból nem értek egyet az erőteljes euroszkepticizmussal, nekem már az is sok, amit Orbán csinál az ügyben."


Ha tudod is, mit ért ezalatt a Jobbik, akkor rendben, szíved joga.


"Másrészt hülye is látja, hogy a Jobbik által beígért rengeteg szociális támogatásnak nincsen gazdasági alapja, nagyon gyorsan összeomlana az ország."


Jézusom... Esküszöm leborulok a Média előtt, hogy lehetővé tette, hogy az emberek ne gondolkodjanak racionálisan, csak hangulat-függően. Nem gondolják végig azt, amiről beszélnek. Vagy ha végig is gondolják, ledilettánsozzák azt, aki megpróbál józanul gondolkodni. Ehhez nem kell szakembernek lenni.


A Jobbik nem a semmiből akar szociális juttatásokat adni, hanem egy felfejlesztett gazdaságból. Azonban ehhez (ti. a felfejlesztett gazdasághoz) nincs tőke, világos. Ez nem egyedi probléma, ugyanez volt Nyugaton a világháborúk után.


Ezért valahonnan kell szerezni pénzt. Ezért vettek fel Nyugaton a világháború után hiteleket, és kaptak segélyeket, hogy legyen erre pénz. Ha ezt helyesen kihasználja az állam, akkor fejlett lesz a gazdaság, ha nem, akkor meggazdagodnak belőle a politikusok. A korrupció miatt nem fejlődik a gazdaság, ezért a korrupciót meg kéne szüntetni, amit azonban úgy találtak ki, hogy ne lehessen megszüntetni.


Az egy másik dolog, hogy mivel a rendszer tökéletesen arra van kialakítva, hogy ne kerüljenek ezek az emberek az igazságszolgáltatás alá, ezért ezt a Jobbik még átlagos kormánytöbbséggel se tudná megváltoztatni.


A rendszer megváltoztatását törvényesen nem lehet végrehajtani, mert a társadalom a kádári rendszer "legyen pénz most, a többi nem számít" elvén szocializálódott.


Ha pedig statáriális, forradalmi úton hajtják végre, akkor pedig számolni kell azzal, hogy ezt más országok vezetései kihasználják.

2014. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!