Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van szüksége a fideszes-...

Miért van szüksége a fideszes-fajtáknak (ők "magunkfajtáknak" hívják magukat) egy origo.hu-klón index.hu-ra?

Figyelt kérdés
nem sok idő telt el, hogy távoztak az újságírók, de már pont olyan, mintha origosok írnák.

2020. szept. 8. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 Igen, van kérdés. Nem tartod némileg furcsának, hogy mégis hogyan jut hozzá pont az Origo a híváslistához?
2020. szept. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Nekem ez nem menne, van jobb dolgom is. Pl dolgozom és a családom."

Haha, ezért rontod itt feszt a levegőt, mert ha most visszanéztem egész napokat itt vagy, mert egész nap vannak válaszaid. Nincs neked se családod se gyereked. Vagy csak ez a munkád. Mint az a hazug fütyeszes aki kamionosnak adta ki magát, de ugyanígy egész nap minden időpontjában voltak válaszai. Akkor hogy vezetett? Robotpilótával? Hahaha. Suttyó fidelitasosok.

2020. szept. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 Neked valami súlyos pszichés betegséged lehet. Azt meg sem kérdezem, hogy te vajon segélyes vagy-e, mert még éjfél után is itt kötekedsz. Szerintem te vagy az a bunkó, aki privit küldött nekem hajnalban, és átkot szórt a családomra. Elnézést, hogy csak most olvastam el, de eddig dolgoztam.
2020. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 MolotovPunk ***** válasza:

Várható volt,hogy mi lesz az index sorsa.Viszont az is biztos csak a véletlen műve,hogy a Klubrádió frekvenciaengedélyét nem hosszabbítják meg.Egy olyan rádiónak,ami kormánykritikus és amit gyakorlatilag a hallgatói tartanak fent évek óta.

[link]

2020. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Majd lesz helyette egy huszadik retró rádió a hetvenes évek slágereivel.
2020. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Hahaha, az origo most szopta be az influencerekkel. Az origót reklámozó influencerek szénné égették magukat. Visszafelé sült el a puska.
2020. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!