Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok miért szórakozna...

Mit gondoltok miért szórakoznak velünk a korona virusos eset számokkal?

Figyelt kérdés
A Fidesz részéről megy az okosság, hogy ekkor akkor lesz a csúcs közben azt se tudják mi van holnap. össze vissza vannak a beteg számok 300 másnap 700 teljesen rangom (tudom ezek az az nap hitelesitett pozitiv tesztek száma) De kétlem, hogy ezt ennyire tudnák... Mit gondoltok a helyzetről?

2020. szept. 11. 20:01
1 2
 11/18 Kisgöncöl válasza:
72%

Nem terjesztettem, ha terjesztenem, akkor mindenkepp azt allitanam, hogy ez marpedig igy van.

De direkt azt irtam, hogy EN EZT OLVASTAM VALAHOL, ebbol nem kovetkezik, hogy feltetlen igaz lenne. Ezt olvastam es ennyi.

2020. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

Többeket ismerek, akik elkapták. Nyilván nem lehet mindennap ugyanannyi eset szám.

Egyébként sokkal több van, mint amennyit mondanak, ha az egész országot letesztelnék, lenne meglepi

2020. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12-s lattad a pcr eredmenyuket, lattad a templat szekvenciajat stb? En a mult heten a Holdon jartam es ismerek masik harom embert aki szinten ott jart, ok mondtak en meg elhiszem. Egyebkent nyilvan vannak fertozottek de hogy ki es hanyan azt te meg nem mondod meg en sem.
2020. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nyilván nem láttam mindegyiknek az eredményét, volt akijét igen (rokon).

Amúgy nem ismerek AIDS beteget és olyat se aki éhségben halt meg. Akkor nem létezik AIDS és éhség?

2020. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Elolvastad az utolso mondatomat is? Nem ketelkedek a virus jelenleteben csak a publikalt szamokkal kapcsolatban vagyok szkeptikus. Nekem is van egyetlen egy kgazoltan koronavirusos ismerosom. Vagy az vagy nem, tudomassul veszem es tovabb nem foglalkozok az igazsagtartalmaval.
2020. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 whiteno ***** válasza:
57%
minket átbasznak ez nem kérdés az más hogy nincs aki felfogja
2020. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nézd, még egyszer mondom: ha hozzá is tennének, akkor sem mondanak sokat, mert nincs letesztelve az ország. Nyugodt lehetsz, ha hirtelen mindeki tesztelve lenne, lenne minimum 50 ezer beteg.
2020. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ismerősünk romániai üzletpartnere még a nyáron jelentkezett be tesztre külföldi út miatt, ami meghiúsult, ezért nem jelent meg a mintavételkor. Két nap múlva kapta is az értesítést, hogy a teszteredménye pozitív. Úgyhogy megy ám a matekozgatás a számokkal rendesen.
2020. szept. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!