Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megint korona hullám lesz,...

Ha megint korona hullám lesz, ti is ki fogtok menni az utcára?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem akarom pár nyugdíjas miatt elveszíteni a munkámat. Ha Amerikában és Iránban is meg tudják oldani az a vírus figyelmen kívül hagyását, itt is menni fog.

2020. szept. 3. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

Mi is figyelmen kívül hagyjuk a vírust... a svéd libsi modellt követjük.

Nem a covid miatt fogod elveszteni az állásod hanem a gazdasági válság miatt, amiért nem a vírus a felelős, az csak másodlovas. Hanem a felelőtlen politikusok.

2020. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Tüntetni kell a koronavírus ellen.
2020. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
túl sok görénygyörgyöt olvastál?
2020. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Oké...csak nem tudom, hogy ha te lennél idősebb, esetleg krónikus beteg, vagy valamelyik idősebb hozzátartozód emiatt halna meg, akkor is ugyanezt mondanád-e??
2020. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha már lenne ilyen "utcáramenősdi vénám", inkább most mennék, hogy nem csinálnak semmit, csak mindenkit elküldenek a különböző közösségekbe. Szerintem ebben a helyzetben meg kellene hagyni az egyének / családok döntésének, hogy mekkora kockázatot hajlandóak vállalni és hogy akarják most szervezni az életüket.
2020. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Igen!
2020. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen logikus:

Ha elveszik a magánnyugdíj megtakarításunkat - semm gond, nem tüntetünk,

ha elfogadják a túlóratörvényt - semmi gond, nem tüntetünk, dolgozunk

ha a külügyminiszter adófizetők pénzéből kitömött vállalkozó jachtján nyaral, majd magnügynek tartja és nem válaszol kérdésekre, ha a miniszterelnök szintén adófizetők pénzével kitömött másik vállalkozó repülőjén repked meccseket nézni, ha egy miniszter helikopterrel megy lagziba, de nem tudni hogyan, miből fizette ezt ki, ha egy miniszter vagyonbevallásában hazudik, ha egy gázszerelő, aki a miniszterelnök haverja, közpénzekből az ország leggazdagabb embere és hamarosan a világ egyik leggazdagabbja is lesz - semmi gond, nem tüntetünk, dolgozunk szépen csendben, hadd lopják el az adóként befizetett pénzünket, nincs itt semmi látnivaló, legalább magyar lopja el a pénzünket.

Na de ha a gonosz vírus miatt maszkot kell hordanunk, nem mehetünk koncertekre, csak focimeccsre és csak 10 óra után mehetünk vásárolni, naaa aaaz már túlzás! Irány tüntetni! :D

2020. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Ha?
2020. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én eddig is minden nap kimentem az utcára.
2020. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
4: Az idő hozzátartozóim elég okosak és meg tudják védeni magukat.
2020. szept. 3. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!