Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hozzák vissza a...

Miért nem hozzák vissza a vásárlási idősávot?

Figyelt kérdés

Annyira mondják, hogy meg kell védeni az öregeket, de ezt mégsem vezették vissza...

Értem én, hogy a cél a normális élet fenntartása, de azért a 3 órás nyugdíjas sáv pár hónapig túlélhető, és sok életet meg lehetne vele menteni!



2020. szept. 17. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Hamarosan meg lesz.
2020. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Én örülnék neki, ha visszahoznák. Legalább a sok vén mamika nem totyorogna előttem a boltban. Meg nem tolnák keresztbe a bevásárlókocsit a sorok között, hogy senki se tudjon elmenni.
2020. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Azok nem keresztbe tolják.Csak a saját tempójukkal mennek kilincsel előre.

Driftelnek.

2020. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Édesanyám a kereskedelemben dolgozik. Az idősávos vásárlás pokol volt nekik. Konkrétan mikor szépen megkérte a vásárlókan, hogy fáradjon ki, mert nem az ő idősávja van éppen, többször lek*rvázták, és megfenyegették, hogy megverik...

Érdekesség, hogy a legjobban a nyugdíjasok háborogtok, hogy mit képzel a kormány, hogy ők nem jöhetnek reggel 6-ra , nyitásra vásárolni :)

2020. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Azok háborognak,köpködnek,okoskodnak mindig az élet összes területén,akiknek nincs veszteni valójuk,és senkiért nem kell felelőséget vállalniuk.
2020. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Mert rájöttek hogy teljesen felesleges. Oké, a mama lemegy reggel a boltba, nincs ott fiatal aki terjeszthetné a vírust. Véget ér a hét, jön az unoka akit a mama szépen végigpuszilgat. Ezért részben nem lenne értelme.
2020. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Mert hülyeség volt, és teljesen felesleges. Gyűlöltem, hogy egy liter tejet nem tudok megvenni, ha elfogyott itthon.
2020. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Mert értelme nuku volt, kijött a boltbol, az utcán meg ugyanúgy ott volt mindenki más is, buszon, villamoson mindenhol máshol is.
2020. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező

A nyugdíjas szervezetek kérték, hogy NE legyen újra az idősávos vásárlás, mert az idős ember vagy eleve nem megy el vásárolni vagy ha megy, akkor szüksége lenne segítségre egy fiatalabb kísérőjétől. Az idősáv pedig nem tette lehetővé, hogy a fiatalabbak együtt vásároljanak az idős emberekkel.

A nemzeti konzultációban is az emberek nagyobb része azt mondta, hogy ezt az intézkedést nem támogatnák újra.

2020. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

a tömegközlekedésen lehettünk együtt.

postán, akárhol, obiban....csak abban a 4 boltban nem.

de volt bolt, ami meg be is engedte őket akármikor, mert hogy 3-12 csak az övék, de a többi mindegy....

2020. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!