Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc úgy keres...

Mészáros Lőrinc úgy keres percenként több százezret,havonta pedig több száz milliót,hogy az személyesen az övé is lesz kp-ban,vagy pedig ez az az összeg,amiből még finanszíroznia kell a dolgozóit meg egyéb kiadásait?

Figyelt kérdés
Mert ez nem világos.

2020. szept. 17. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a napi sokmillió az a vállalatainak a bevétele. Abból még sok lejón, ki kell fizetni a dolgozókat, az alapanyagokat az építési vállalatoknak és így tovább.
2020. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Na meg az offshore számlákra sem kerülnek belőle csak úgy összegek, a panamai kapcsolat sem ingyenes ám
2020. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Na jah, a végére meg éppen hogy marad valami szegény lölönek...
2020. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, Mészáros a cégek egyik tulajdonosa. Pontosan úgy részesedik a hasznából a cégeinek, mint gyurcsány, Dobrev vagy bárki más. De a cég bevétele és nyeresége az nem az ő magánvagyona, hanem a cégéé. Ahhoz hogy azt ő saját pénztárcájában tudhassa, ahhoz a cégtől osztalékot kell felvennie. Nyilván ez számunkra, hétköznapi kisemberek számára hatalmas összeg. Gyurcsány csak az Altusból tavaly 238 milliós osztalékot vehetett fel (neki nyilvános a vagyonnyilatkozata).

Éppen így amikor Mészáros egyik cége, a magyar Kereskedelmi Bank felajánlott 1 milliárdot a koronavírus elleni védekezéshez, az sem közvetlenül Mészáros pénztárcájából ment, de az ő pénze is benne van rendesen.

2020. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Az a rengeteg millió az a vállalatok bruttó bevétele, annak csak töredéke kerül Mészáros kezébe. Csak ezt valahogy elfelejtik említeni az ellenzékiek, jobban hangzik a percenkénti 300 ezer.
2020. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Annyi pénz van a zsebében is, ami kell neki. Sőt sokkal több is.
2020. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Most őszintén amúgy, ha akárkinek hasonló lehetősége lett volna, és tekintsünk el attól, hogy vajon mennyire volt véletlen vagy sem, akkor lett volna olyan ember, aki azt mondja, hogy áh köszönöm, nem szeretnék gazdag lenni. Szerintem nem nagyon.
2020. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó az a baj, hogy lehet tisztességesen is pénzt keresni. Csak a magadfajtának nem is jut az eszébe, hogy valaki nem akar tolvaj lenni és egy országon élősködni. A te fajtád hátráltatja az országot is. Sokan vannak, akik inkább dolgoznak tisztességesen, úgy is lehet pénzt keresni, tudom, ez furcsa lehet.
2020. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Gratulálok utolsó, amúgy megjegyzem a fajta az homo sapiens, elvileg te is az vagy... szóval akkor üdv a klubban.


Nem mellesleg úgy jelentettél ki valamit, hogy azt sem tudod ki vagyok, és tudom, te vagy az az egyetlen, akinek ha felajánlanák, hogy na ezentúl lesz pár milliárdod évente szemrebbenés nélkül nemet mondanám, amúgy megnyugtatlak én nem rombolom az országot, rombolja az magát, és főként 800km-el odébb élek a legközelebbi határától :)

2020. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

#7 Szerintem kevés az ilyen ember, de van. Nekem pl. a szüleim a saját gépükre jogtiszta szoftvert vesznek és ha megtudják, hogy torrentezve szedtem le a filmet, akkor nem hajlandók megnézni. Anyum többször került olyan helyzetbe, hogy simliskedhetett volna, de sose tette meg.


Nem akarnak politika közelébe kerülni, de ha oda kerülnének, szerintem akkor sem igazán gazdagodnának meg. Úgyhogy vannak ilyen emberek, ne mentsük fel azokat, akik bűncselekményeket követnek el. Nem hiszem, hogy sok ráhatásunk van, hogy mennyit lopnak, de legalább a gyerekeink ne úgy nőjenek fel, hogy erkölcsileg elfogadható, ha valaki szembemegy a törvényekkel.

2020. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!