Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Nektek mikor...

Fidesz szavazók! Nektek mikor lenne elegetek, ha melyik ország hagyna le minket? Mikor döntenétek úgy, hogy kösz inkább Gyurcsányra szavazok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 10 évben rengeteg ország hagyott le minket GDP-ben, vásárlóerőben, és általános életszínvonalban (EÜ, oktatás, szabadság, stb.) Szlovákia, Észtország, Lengyelország, Lettország, Litvánia, Horvátország és már Románia is. Már közeledik Bulgária is.

Nektek mikor borulna ki a bili, ha melyik (eddig nálunk is szegényebb) ország gazdasága és életszínvonala alá süllyednénk?



2020. szept. 23. 12:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg az tízeske :)
2020. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintem meg az tízeske :)"

Amúgy tényleg nem igaz, és ez nem szerintem kérdése, hanem minden objektív mutató szerint katasztrófa, amit Orbán csinált, sőt sok mutatója még Gyurcsány kormánynál is rosszabb.

Sokan nem hitték, hogy az mszp-szdsz-nél lesz rosszabb, de erre a fidesz rácáfolt. Arról nem is bsezélve, hogy évről évre egyre lejjebb süllyedünk.

2020. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%
Én jobban élek mint a Gyurcsány idejében. Emlékszem, hogy akkoriban a piacra jártam a szülőkkel, hogy összegyűjtsük a zöldségmaradékokat, amit a kofák szemétre akartak tenni. Már Orbán első éveiben változott a helyzet (pedig apám nem váltott munkát), folyamatosan gazdagodtunk, a tesóimmal mind egyetemre jártunk. Gyurcsány idejében ilyenről nem is álmodhattunk.
2020. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Koplárovics Béci ***** válasza:

Én úgy mondanám, hogy a fidesz másképp szar, mint gyurcsányék voltak.

Gyurcsányék kiszolgáltatottá tették az országot, és egyszerűen eltüntették a pénzt. Legalábbis nincs látszatja annak a több tízezer milliárdnak, amivel az államadósság több lett. Nem lett sokkal több út, nem lett felújítva szinte semmi, nem lettek jobbak az utak és a szolgáltatások. És nem igazán érezte az ember azt, hogy ő előrejut az életében.

Ezzel szemben Orbánék pökhendi és paraszt módon viselkednek, ugyanúgy verik el a rengeteg pénzt, ezt viszont tudjuk, hogy a haveroknál van. Viszont az elvitathatatlan, hogy sokszor ugyan teljesen fölöslegesnek tűnő dolgokra, de látványosan fogy a pénz. Van több út, stadionok, vasútfelújítások, útfelújítások. Ugyanakkor az ember mégsem érzi igazán azt, hogy előrébbjutna.

Na erre mondom én azt, hogy kukába mindkettővel és a bandájukkal is, addig amíg ez a két választás van, addig nem fog változni a helyzet.

2020. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

13:

Eredj már máshova hazudni. Az, jártál zöldségmaradékot összegyűjteni. Aztán sorold már fel, hogy hová? Borsodban élek, a legszegényebb régióban, van rálátásom a dolgokra, de ilyen soha nem volt.

Azzal se essél már túlzásba, hogy nem lett volna lehetőséged Gyurcsány idejében egyetemről álmodni. Ugyanúgy elmehettél volna az ő idejében is. Pont most egyre nehezebb, mert olyan szinten megvariálták a rendszert meg olyan szinten tanárhiány van, hogy boldog-boldogtalant felvesznek tanárnak és simán ki fogsz egy olyat, aki tojik az oktatásodra, csak a pénzt veszi fel.

2020. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A kérdésed csak a saját véleménybuborékodon belül élőknek értelmezhető. Az ellenzéki médiumok mindig olyan statisztikákat publikálnak, ahol Magyarország a legrosszabb, a Fideszesek meg olyat, ahol a legjobb. Az igazság a kettő között lehet.
2020. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

16:

Dehogy volt ilyen, csak nagyot akarsz mondani, "mert bezzeg Gyúúúcsány idejében milyen pocsék volt az életünk". Sehol nem volt ilyen, mint amiket írsz.

Nem volt olyan itt Borsodban se Fecóék alatt, hogy zöldséget koldult volna valaki a piacon. Pedig én ismerek tényleges szegény családokat, akiknek havonta kötötték ki vagy a gázt, vagy a villanyt, viz be se volt hozzájuk vezetve, stb.

Ezt az éhes voltál iskolában szöveget is inkább mellőzd, mert nem igaz. Szegény családból származtál, akkor jogosult voltál az ingyenes étkezésre már Fecóék alatt is. Nem szegény családból származtál, de 3 gyerekes család volt, akkor is már kedvezményesen étkezhettél a menzán, stb. Ezt meg már az általános iskolától kezdve.

10 évesen ettél volna először szalámit megsúgom akkor már rég elvitt volna titeket a gyámügy, mivel egyből kijött volna, hogy a szüleid nem tudnak eltartani téged. Te meg mentél volna nevelőszülőkhöz vagy otthonba.

Az meg külön vicces, hogy azt írod Fecóék alatt olyan szegények voltatok, hogy 10 évesen ettél csak szalámit, ami azt jelenti, hogy akkor még javában 10 éves voltál, de tudod egyetemről nem is álmodhattál, stb. Nem, nem volt akkor se korlátozva semmi se, nem egyen törtek ki a tényleges putrikból már Fecóék alatt az egyetemre járással.

De nyugodtan hazudj csak tovább, de legalább következő alkalommal gondolt át mit próbálsz hazudni, mert megint fel fogsz sülni.

2020. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17: Ha akarod elhiszed, ha akarod nem, a te dolgod.
2020. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Én jobban élek mint a Gyurcsány idejében."

Nem mondod, a évek előrehaladtával többet kerestetek? Azta mindenit...

Úgy mondod, mintha ez valami új dolog lenne. Ha több a tapasztalat többet keres az ember, kb. mindehol így van.

Mellesleg ez érvelési hiba, csak hogy legalább tanulj valamit.


"Az igazság a kettő között lehet."

Ja, az "ellenzéki" média hamisítja azokat az adatokat, amiket az EU közül úgy, hogy a fidesztől kapta az adatokat. :DDDD

Jó, azért ilyen szintű érvelési hibával elhiszem ,hogy nem vagy képes felfogni, ha valaki érveket ír neked.

Mellesleg ezért nem az ellenzéki nyugati fényt kellene olvasni, hanem független médiát.

2020. szept. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Én jobban élek mint a Gyurcsány idejében."


Én is. Sőt, jobban éltem 2010-ben, mint 2002-ben, tehát Gyurcsányék alatt is előrébb jutottam. Megyó/Gyurcsány/Bajnai(IMF) is meg Orbán is csak hátráltatni tudott, de megállítani nem. A hátráltatás miatt gondolom úgy, ahogy leírtam.

Még szép, hogy valaki előre jut. Aki nem képes ezt önerőből megtenni, annak lesz teljesen mindegy, hogy milyen kormány van "fölötte". Az csak a csodára vár, hogy valaki kihúzza a kakitengerből - és sajnálom, hogy csalódást fogok okozni, de ilyen sehol a világon nincsen.

2020. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!