Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Nektek mikor...

Fidesz szavazók! Nektek mikor lenne elegetek, ha melyik ország hagyna le minket? Mikor döntenétek úgy, hogy kösz inkább Gyurcsányra szavazok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 10 évben rengeteg ország hagyott le minket GDP-ben, vásárlóerőben, és általános életszínvonalban (EÜ, oktatás, szabadság, stb.) Szlovákia, Észtország, Lengyelország, Lettország, Litvánia, Horvátország és már Románia is. Már közeledik Bulgária is.

Nektek mikor borulna ki a bili, ha melyik (eddig nálunk is szegényebb) ország gazdasága és életszínvonala alá süllyednénk?



2020. szept. 23. 12:10
A kérdező szavazást indított:
Bulgária
Szerbia/Macedónia
Ukrajna
Akkor sem szavaznék Gyurcsányra ha ETIÓPIA is lehagyna minket, VÁÁÁÁ!
17 szavazat
1 2 3
 1/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%

"Az elmúlt 10 évben rengeteg ország hagyott le minket GDP-ben, vásárlóerőben, és általános életszínvonalban (EÜ, oktatás, szabadság, stb.) Szlovákia, Észtország, Lengyelország, Lettország, Litvánia, Horvátország és már Románia is."


Nem vagyok fideszes, de a felsorolt országok nagyrésze már a fidesz előtt lehagyott minket. Szóval Gyurcsánnyal ugyanúgy cseberből vederbe esnénk, mint Orbánnal. Szóval mi lenne, ha mindkettőt és a bandájukat eltakarítanánk?

2020. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én annak örülnék, ha eljutnánk egy olyan szintre, mikor nem csak Orbán és Gyurcsány a két opció.
2020. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%

Mivel Magyarországon élek, és nem más országokban, nincs reális összehasonlítási alapom, hogy élnék a többiben. Bőven van viszont abban, milyen volt más kormányok alatt.

Gyurcsányra abban az esetben szavaznék, ha a szavazófülkében pisztolyt szorítanának a fejemhez.

2020. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%

Bonyolult dolog, hogy mi számít lehagyásnak, romániába gyakran károk ki és szürkébb hely, mint magyarország, Szlovákia, Horvátország meg szerintem nem lehagyta mindig is magyarország elött volt.

Lengyelország meg politikailag rosszabb, és szélsőségesebb mint magyarország.

2020. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

"Én annak örülnék, ha eljutnánk egy olyan szintre, mikor nem csak Orbán és Gyurcsány a két opció."

Akkor jó hírem van: Nem csak ez a két opció van. Csak Orbán és Gyurcsány már elhitették az emberekkel, hogy ők a két egyedüli opció.

2020. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%

#5

Van momentum.

Őket soha.


Jobbik.

Régen lett volna esélyük, már elmorzsolódtak.


Mihazánk.

Viccnek is rossz.


Gyurcsány..... nem... nem.... neeeeeeeem

2020. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Miért kéne Gyurcsányra szavazni? Ő már egy senki, van helyette más alternatíva.
2020. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

"Az elmúlt 10 évben rengeteg ország hagyott le minket GDP-ben, vásárlóerőben, és általános életszínvonalban (EÜ, oktatás, szabadság, stb.) Szlovákia, Észtország, Lengyelország, Lettország, Litvánia, Horvátország és már Románia is. Már közeledik Bulgária is."


Bár nem vagyok Fidesz-szavazó, és így a kérdés nem nekem szól, azért a lista enyhén szólva is tévedés. A szlovákok, az észtek, a lettek valóban jócskán előttünk vannak (GDP, vásárlóerő, életszínvonal), a litvánok már kevesebbel. A horvátok, a lengyelek kb. a mi szintünkön vannak, a románok mögöttünk, a bolgárok pedig jócskán mögöttünk.


A felsorolt szemponjaid közül a szabadság kivétel, abban tényleg nagyot esett vissza az ország, az összes többi mögött vagyunk, és ez tényleg a Fidesz, illetve konkrétabban Orbán Viktor hibája.

2020. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

Miért gondolod azt, hogy amit Európa legsikeresebb politikusa nem tud megoldani, azt megoldja egy részeges bunkó F A S Z ?


Akkor se szavaznék Gyurcsányra ha piros hó esne.

2020. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

"azt megoldja egy részeges bunkó F A S Z"

Az állítás szrintem igaz.


"Európa legsikeresebb politikusa" (mármint nyilván Orbán)

Az állítás nem, hogy nem igaz (nem csak szerintem), de egyenesen nevetséges :)

2020. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!