Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól tette Dúró Dóra, hogy...

Jól tette Dúró Dóra, hogy széttépte és ledarálta az új LMBTQP mesekönyvet?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 15:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
35%

#10 Még nincsen.

Amikor indultak még LMBTQ sem volt. Most éppen itt tartanak: LGBTTTIQQA

2020. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
37%
Igen, az LMBTQ propagandát tűzzel-vassal, minden eszközzel üldözni és irtani kell. Egy normális államban egy normális kormány már rég betiltotta volna ezeket a "mesekönyveket", a meglévőket pedig begyűjtés után megsemmisítette volna. Dúró Dóra cselekedete gyerekesnek és komolytalannak tűnik, de ő nem tud többet tenni, mert sajnos nincs elég hatalma hozzá, ez olyan, mint amikor egy egyszerű állampolgár felvesz egy szemetet a földről és kidobja a kukába.
2020. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
43%
Az " LMBTQ propaganda" egy nem létező jelensé, a habzó szájú turbómagyarok fantazmagóriája.
2020. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
28%

#12 Nem értek egyet az elejével, nem kell tűzzel-vassal irtani, csak nem szabad beengedni az iskolákba, óvodákba. De nem is ezért írtam.

Ha megfigyeled, azok akik most is ezt az akciót, meg amikor leszedték a szivárványos zászlót, azt nevetségesnek próbálják beállítani, azok felállva tapsikoltak Hadházynak a lóf@szos táblaemelgetéséhez, meg szerte az országban o1gznek.

Van abban igazság, hogy aki korpa közé keveredik, azt megeszik a disznók - vagyis ha megpróbál valaki hasonlóan mocskos módszerekkel élni, akkor a profi mocskolódók ezt kihasználják ellene. De érthető, hogy amikor sok szavazót már csak ezzel a színvonallal lehet elérni, akkor ilyen eszközzel is élnek.

2020. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
43%
Primitív.
2020. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
79%

A pedofíliával az a gond, hogy ott kiskorú gyermekeket molesztál valaki, a gyerek beleegyezése nélkül. A homoszexuális kapcsolat meg két ember szabad döntése. Hihetetlen, mennyire középkori gondolkodásúak itt egyesek.


Én hiszek istenben, biszex is vagyok, de senkinek nem akarom a világnézetemet lenyomni a torkán, sőt, az lmbtqsdkfjnsifnkwn mozgalmat se követem, és aláírom, tényleg van valami propagandisztikus jellege. De az mindig nagyon felháborít, amikor a homoszexualitást összemossák a pedofíliával.

2020. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
73%
No, legalább így tudomást szereztem egy ilyen mesekönyv létezéséről. A hírről lemaradtam egy héttel, de köszönet a kérdezőnek, behoztam hátrányom. Megtudtam a könyv címét is: Meseország mindenkié. Több szerző átírt meséit tartalmazza.
2020. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
55%

Valamivel parádéznia kell, ha politikusnak alkalmatlan. Az egész politikai karrierjét annak köszönheti, hogy Novák miatt felkarolta a Jobbik anno, de ennyi, semmi többet nem tud felmutatni.

Magyarország állapotát meg pontosan tükrözi, hogy ő is, meg Novák is még az aktív politikai élet része tud maradni. Normális országban 5 perc alatt lecsengett volna a politikai karrierjük az ilyeneknek.

2020. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
38%
A sok bamba libbant szerint ez jót tesz a könyvnek, mert reklám lett neki csinálva. Az én szempontomból arra volt jó, hogy tiltólistára tegyem én is azt a "gyerekkönyvet". Dúró jól tette. Ha egyes nyomingerek magyar nemzeti dolgokat gyalázhatnak, akkor ezt zárt szájjal vegyék tudomásul, hogy a sz*rjuk senkinek nem kell.
2020. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
85%
A DK és a Momentum még nem tiltakozott emiatt?
2020. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!