Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól tette Dúró Dóra, hogy...

Jól tette Dúró Dóra, hogy széttépte és ledarálta az új LMBTQP mesekönyvet?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 15:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
17%

"A pedofíliával az a gond, hogy ott kiskorú gyermekeket molesztál valaki, a gyerek beleegyezése nélkül. "


Egyáltalán nem, a pedofíliából nem feltétlenül következik tényleges cselekvés vagy jogsértés. A pedofilok többsége sose követ el semmilyen bűncselekményt kiskorú sérelmére, egyszerűen csak benne van ez az érzés, sokan mélyen elnyomják magukba. Az hogy valaki pedofil még nem ütközik semmilyen törvénybe, csak akkor ha tényleges cselekvés követi akár neten (pl képek) akár élőben. Tehát egy igazi liberális igenis kiáll a pedofilokért is, addig még nem követ el az illető törvénytelenséget, hiszen itt egy szexuális másság miatti diszkrimináció valósul meg.

Azt meg hogy mi lesz a jövőben, ne a mai társadalmi nézőpont alapján ítéld meg. 150 éve senki nem gondolta volna a legvadabb álmaiban se hogy bőrtangás csókolózó férfiak fognak az utcán vonulni, ma meg kb természetes. Ki tudja mi lesz majd a jövőben 2100-ban a pedofilok, nekrofilok kapcsán... simán elképzelhető hogy nekik is lesz pridejuk.

2020. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
84%
23-as, ez azért kicsit meredek volt. Én liberálisnak tartom magam, de sose állnék ki egy pedofilért.
2020. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
32%

Ez egy nagyon primitív jellegű-, állásfoglalás-, kampány része.

Undorító!!!


Komolyan... Magyarországon az emberek szexualitásával kell politizálni?!

Amikor én azt mondom, hogy négy fal között, akkor én arra értem, hogy a szexualitását mindenki tartsa meg magának.... Ne szóljon, erről egy egész csatorna, ne legyen azért benne egy talk show- ban, mert meleg és sorolhatnám!


Nekem személyes véleményem a melegekkel kapcsolatban az, hogy addig nincs velük probléma ameddig nem éri őket valami hátrány...

(Pl egy meleg embert nem vesznek fel a munkahelyre, és egyből az jön le az illetőnek, biztos azért nem vették fel a munkahelyre, mert meleg... Bele sem gondol, hogy a cég, vállalkozást nem érdekli, hogy ő melyik lukat használja... Csak legyen szakember, és csinálja meg rendesen... Persze vannak kivételek, mint például, ha egy vállalat arculata konzervatív és családokra épül, akkor egyértelmű, hogy oda nem veszik fel őket (de ide gondolom nem is akar csatlakozni egy nem hetero))


A családról pedig annyit, hogy a család fogalma elég gumi fogalom, mint a jogállamiság is az...

Szóval, számomra a család egy férfi és egy nő és azoknak a gyermekei, vagy örökbe fogadott gyermekek. Két férfi számomra egy szerelmes pár, se több se kevesebb. Az, hogy e pár gyermeket szeretne nevelni... Miért ne? Csak itt elő jön, mint pl abortusznál is... hogy egy gyermek nem egy autó, nem egy tárgy... hogy ha kell akkor fizetem, ha nem akkor eldobom magamtól...

Azaz, elég nehéz megállapítani, hogy hol van az az erkölcsi határ....

Remélem, érthető, hogy mit szeretnék itt megfogalmazni, és megértitek, hogy elég nyomasztó már, hogy a Netflixnél kötelező, egy kerekesszékes, meleg, transz, fekete embernek benne lennie... Ez már beteges, és erre én is azt mondom, hogy ez nem egy propaganda akkor nem tudom mi az!


-------

Nem vagyok szakértő, de ha valakinek van valami gondolata, hogy miért kell egy kisgyereknek szexualitással foglalkoznia, amikor ez a hajlam, a pubertás korban jelentkezik... 12 éves korában fognak szerintem elsőnek találkozni, hogy most milyen "irányok" vannak... Egy óvodás fel sem fogja, hogy most mi van a nevelőknél... Két jó barát nevel egy gyermeket, és meg lehet, hogy még nagyobb biztonságot, és fejlődést tud biztosítani egy egyneműkből álló pár egy gyermeknek, mint egy heteró....


Én nem támogatom a LMBT+ mozgalmat, propagandát, közösséget, mert szerintem vannak a meleg, biszexuális, aszexuális irányok és stb., DE a transzNEMŰSÉGET, nem támogatom és ezeket igenis betegségnek tekintem!

A szexualitási irányokkal, nincs bajom, ha nem veszélyesek a másikra! Mert a pedofília is ilyen... Kisgyermekekre ártalmas, de ez mellé meg kell jegyeznünk, hogy van olyanok is akik kínozza a másikat (szürke 50 árnyalati is pl) nem normális dolog!!!


("Egyáltalán nem, a pedofíliából nem feltétlenül következik tényleges cselekvés vagy jogsértés. A pedofilok többsége sose követ el semmilyen bűncselekményt kiskorú sérelmére, egyszerűen csak benne van ez az érzés, sokan mélyen elnyomják magukba. Az hogy valaki pedofil még nem ütközik semmilyen törvénybe, csak akkor ha tényleges cselekvés követi akár neten (pl képek) akár élőben. Tehát egy igazi liberális igenis kiáll a pedofilokért is, addig még nem követ el az illető törvénytelenséget, hiszen itt egy szexuális másság miatti diszkrimináció valósul meg." ezzel a gondolattal egyet tudok érteni! -#23)


Szóval, magyarázza már el nekem, hogy miért kell a szexualitást politikát csinálni?

És komolyan, van olyan ember, aki pl. ezért szavaz az O1G-re vagy a MHM-ra?

2020. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
23%
25: témagondolatodnak kissé még tisztulnia kellene ...
2020. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
31%

#26 Mire gondolsz?

(#25 vagyok)

2020. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
28%
27: tudás helyett az érzéseidre és a hitedre támaszkodsz.
2020. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
74%
Az meg a legnagyobb képmutatás a konzervatív heteróktól hogy folyton összemossák a homoszexualitást a pedofíliával mikor a legtöbb pedifil heteró férfi aki kislányokra vadászik. Úgy csináltok mintha a heteroszexualitás egyet jelentene a tisztességgel meg erkölcscsel, mikor egyáltalán nincs így.
2020. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
13%
#29 Baromság, a kisfiúk ugyanúgy veszélyeztetettek.
2020. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
45%
#2: Nem kevered az analfabéta/diszlexiás Kunhalmival, vagy a Bangónéval? Dúró Dóra az ELTE-n végzett. Szerintem, örülnél, ha csak fele olyan "ostoba" lehetnél. :)
2020. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
46%
Akit zavar Dúró Dóra cselekedete, az gyönyörködjön a habzó szájú, eltorzult képő Fingóné Patkány Ildikóban, amikor a parlamentben teátrális mozdulatokkal összetépi a Nemzeti Konzultációs kérdőívet. Az való nektek! :)
2020. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!