Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszi azt a mi hazánk,...

Miért hiszi azt a mi hazánk, hogy a homoszexulitás az egy divat, és nem genetikai okok miatt lesz valaki meleg?

Figyelt kérdés

Ők teljesen fordítva ülnek a lovon. Azt hiszik, hogy melegnek lenni választás kérdése, és genetikailag bennünk van a homofóbia. Ez pont fordítva van. A homoszexualitás a genetikai, a homofóbia csak egy tanult viselkedés, amit abba lehet hagyni.

Ezt a család védelmet se értem. Mitől kell védeni a családot? A homoszexuális térítőktől? Érdekes engem még senki se térített át a homoszexualitásra, és ha próbálkozott volna, akkor is a nőkhöz vonzódnék és nem férfiakhoz. Senki se lesz úgy meleg, hogy egyik napról a másikra eldönti. Valaki vagy alapít családot vagy nem. Ez döntés kérdése. De bakker pontosan miért is kéne megvédeni a hagyományos család modellt? 8 milliárdan élünk ezen a bolygón. Na magyarázzák már be nekünk, hogy fogy a nép. Az igaz, hogy problémás az afrikaiak túlszaporodása, ami ellen tényleg kéne tenni valamit, de nem az a megoldás, hogy még jobban teleszüljük a bolygót, és 15-20 milliárdan éljünk itt, aztán ezzel élhetetlenné tegyük a Földet. Engem ezért idegesít a mi hazánk szülj gyereket féle propagandája. Az afrikai és az ázsiai túl szaporodást kell megállítani, és nem versenyezni, hogy mi szüljünk többet, ami inkább katasztófához vezet, mint megoldáshoz.

Az, hogy Dúró Dóra nyilvánosan ledarált egy olyan könyvet, ami az elfogadásról szól, olyan emberekről, akik eltérnek az átlagtól, ez bizonyítja, hogy a mi hazánk egy fasiszta párt. Ha nem fasiszták, akkor nem tudom mik.


2020. okt. 1. 21:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
34%
A homoszexuálisok genetikailag selejtesek, b**ik. Mindenki utálja őket, ez nem politika kérdése. Én inkább balos beállítottságú vagyok és mégis utálom a ferdehajlamúakat.
2020. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
43%

7

Semmi bizonyíték nincs a genetikai okra. Csak az lmbt lobbi csapja be a hiszékenyeket ilyesmivel.

A "genetikai", "örökletes", 'eleve meghatározott", "születés előtt eldől' legendákra eddig nem találtak hiteles bizonyítékot.

A legközelebb álló konkrét eredmény egy talán 30-as mintán kimutatott valamilyen mikroelem hiány az anyában terhesség alatt.


Nyilvánvaló, minden zaklató apa-nagybácsi-pap-rabbi-edző-tanár-nevelő-stb a kutatások ellen van. Nekik alapvető érdekük, hogy veleszületettnek tartsák az összes kárt, amit okoztak.

2020. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
34%

Nem csak genetika, a környezeti hatások is befolyásolhatják sok esetben. Arról nem beszélve, milyen hatással van a liberális propaganda az emberekre, akik ma az USA-ban fosztogatnak, gyújtogatnak, ölnek nem létező problémákra hivatkozva.

Sok életút ment és megy majd tévútra, ahogy már több száz embert műttettek más neművé, majd gondolta meg magát, sajnos már későn.

2020. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
73%

Imádom, amikor a zaklatást összemossák a homoszexualitással. Mikor fogjatok fel, hogy amikor a nagybácsi molesztálja az unokahúgát, annak semmi köze két homoszexuális ember egyenrangú kapcsolatához?


Engem meg nem kell megvédnie dúró dórának (pedig magyar anya vagyok, ami ugye hatalmas érdem), sem egyik pártnak sem, ő reklámozta a könyvet, semmilyen lmbt propaganda nem volt körülötte, ellenben ő szította a gyűlöletet. Oke, hogy egyik magyar párt se védi az lmbt-t, (ami amúgy nem érdekel, és semmi szükségem rá) és szerintetek nem kéne pattogni, de biszexkent úgy gondolom, dúró dóra az én nevemben ne szoljon, hogy mi a normális.


(En azt se tudtam, létezik a könyv, es nem követem az lmbt mozgalmakat, már ha van ilyen, de ez a buta dóra kiverte nálam a biztosítékot.)

2020. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
23%

14

Ezt mondja a hírhedt orgonaművész is, akinek EDDIG 2 tizenéveskorú áldozata állt elő 30+ évesen, hogy őket a zaklatás rontotta meg.


A példabeli "unokahúg" sem fogja tudni -amíg rá nem kutat-, hogy felnőtten miért NEM lesz normális, hanem a vele egyneműekkel akar kapcsolatot.


A nagybácsi unokahúg zaklatásának nyilván semmi köze 2 idegen homo ember kapcsolatához.

A 2 idegen homo ember kapcsolatához azoknak van köze, akik azt a 2 embert zaklatták még képlékeny személyiségű korukban. Akár emlékeznek a zaklatásra, akár nem.

Hiszen minél kisebb a zaklatott, annál kevésbé derül ki a zaklatás.

2020. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
74%

Engem senki sem zaklatott, mégis biszex lettem. Nem tudtam semmilyen lmbtqggdjbjkk propagandáról, mégis úgy éreztem már gyerekként, hogy a lányok is tetszenek. Vagy azt hiszed, minden meleget zaklattak gyerekkorában?


Mellesleg a zaklatástól nem lesz valaki meleg, de nyilván gondjai lehetnek a szexszel. De nem akarlak meggyőzni, felőlem higgy, amit szeretnél, csak meglepődök néha ezen a csőlátáson.

2020. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
39%
A mai világban divat lett "másnak" lenni, ez a helyzet.
2020. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
7%

16

Csak annyit mondhatsz, hogy nem emlékszel zaklatásra. Ha nem emlékszel, attól még zaklathattak akár pelenkás korodban is, amivel nyilván nem fognak dicsekedni az elkövetők. Mert félnek a felelősségrevonástól.

Nem véletlen, hogy a pedofilok preferált korosztálya az óvodás kor előtti.


Azt csak mondod, hogy "a zaklatástól nem lesz senki meleg". A lelki alapjától függően lesz a személyisége károsodott, kinek így, kinek máshogy fog megnyilvánulni.


A zaklatás nem is kell, hogy fizikai legyen, és ha meg is jelenik, akkor sem a fizikai része a legnagyobb tortúra, hanem a lelki kiszolgáltatottság érzése. Hogy ezzel ki hogyan tud vagy nem tud megbirkózni, az függ az elszenvedő erős vagy gyengébb személyiségétől.

2020. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
88%
18, jézusom, te beteg vagy... pelenkás koromban sem zaklattak, nyugodt lehetsz. Hacsak az nem számít neked zaklatásnak neked, hogy anyám melléből táplálkoztam egy darabig.
2020. okt. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
18%

19.

Ugyan már. Nem tudod, hogy mi volt akkor, amire nem emlékszel. Becsapod magad, a könnyebb utat választod az igazság keresése helyett.

2020. okt. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!