Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar miért marja egymást? ...

A Magyar miért marja egymást? Hogy a külföldiek már utálnak!

Figyelt kérdés

Állitolag a vilagon mar sok orszagban utalnak minket!

Utaljak a magatartasunkat, hogy atgazolunk a masikon es semmit nem tisztelunk. Onzoek vagyunk es tapossuk furjuk a tobbit! Olyan embertol hallottam aki a fel vilagot bejarta es 10 evet elt kint.

Azt mondta nincs meg egy ilyen nep aki ennyire ocsmanyul banik a sajat nepevel!

Nagyon nincs jo hirunk sehol!


2020. okt. 3. 07:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Gondolod, hogy lennne jó hírünk? Az EU-ban is hülyének tartanak minket, de nem is csodálom.
2020. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Folyamatosan úszítják egymás ellen a magyar tásdadalom különböző rétegeit

Igy nem lehet csodálkozni hogy a buta emberekre ez hat is, és emiatt lassan mindenki utál mindenkit


Ez nagyon jó a politikusoknak, a gazdaság írányítóinak, mert igy az embrekek nem fognak össze hogy a saját érdekeiket érvényesitsék, hanem inkább egymást marják

És igy a politikai és gazadasági vezető réteg röhögve zsákmányolhatja kia magyar társadalmat.

2020. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert túl sok az olyan ember, aki túlbecsüli saját ismereteit és képességeit (értsd: okosabbnak hiszi magát), hogy ő mindenhez ért, mindent tud, és még kemény hangot is ad a szakértelmének, de a való életben valahogy mégsem boldogul.

Talán az a legnagyobb baj, hogy meg kellene tanulni egyes embereknek néha csendbe maradni, és nem hangoztatni a hülyeségeit.

2020. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

Nem utálnak csak a libsik.


Trump, Salvini, Geert Wilders a holland aki könyvet is írt, és elismerően nyilatkozott. Ott van még GB, V4-ek...


Ha a libsinek 1 valamiben is ellent mondasz, te már nem vagy jogállam.


Magyar zászló van kint a profilképeden EUs helyett? Ná@i vagy.. keresztény vagy? “Te valláskárosult” és még hasonlókat mondanak.



Csak tudnám, akkor a libbantak miért az elfogadásról beszélnek? Vagy ez csak a szektára vonatkozik? Aki libsi az haver, a többi az nem.



Liberalizmus=Marxiztakommunizmus-Aki nincs velünk ellenünk van. PFUJ NEM KÉRJÜK KÖSZ

2020. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
#4 Na pont rólad beszélt a hármas....
2020. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi de ez egyáltalán nem igaz.

A magyar ember nem gázol át a társain, bármilyen városban jártam mindig kaptam segítságet akár idegenektől, akár kissebb ismeretségektől.


Franciaország sokkal rosszabb, és ezt egyrészt taoasztaltam, másrészt egy japán cserediák mondta.

Útálta párizst, és a túrista negyedén kívül egyéltalán nem érezte magét biztonságban, nem egyszer kötöttek belé az utcán.

Pesten semmi ilyet nem tapasztalt.

2020. okt. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

#5


Lehát álljunk be a sorba, tartsunk LMBTQ-s mesedélutánokat, vezessük be az LMBTQ szakot mint külföldön, ez kell?

2020. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
#7 Nem, egyáltalán nem kell. Viszont már úgy kezdeni egy mondatot, hogy libsi, nem sok észre vall.
2020. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

#8


Fáj az igazság?

De a rémisztő képződményezni, patkányozni lehet, de egy libsi legalább nem sértő, ellenben a patkányozással és a képződményezéssel.

Mi a baj a libsi szóval? liberális rövidítve, nincs ebben sértő, de ha téged ez zavar, akkor szélsőbalos/diplomás liberális. 😘

2020. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, hogy a kérdező (valószínűleg nem létező) ismerőse hol járt, vagy hol nem (valószínűleg sehol, mert nem létező figura), de ilyen ellenszenvet sehol nem tapasztaltam, pedig megfordultam pár helyen.

Egy nagy negatívumot tapasztaltam csak: külföldön sok magyar lehúzza a másik magyart, és fúrja ahol tudja. Sajnos ebben van igazság.

De ahol jártam, ott vagy semlegesen, vagy teljesen pozitívan fogadták a külföldiek, hogy magyar vagyok. Már amelyik tudta, hogy Európán belül hol helyezkedik el Magyarország. Mert leesett az állam, hogy sok francia pl teljesen sötét a földrajzhoz, de sok holland és német is.

Szóval a kérdező már a kérdésben hazudott.

2020. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!