Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? Donáth Anna nyilatkozata lent.

Figyelt kérdés

""Engem rengetegen keresnek. Hát a jogállamisági kérdések hozzám tartoznának. Věra Jourovával háromnaponta beszéltem telefonon. Informálisan – hangzik el a felvételen.

De hogy nem hajlandók ennél tovább menni, és akár politikailag elítélő nyilatkozatokat tenni. Ezért tudja a magyar […] kiforgatni akár Von der Leyen, akár Věra Jourova szavait sok esetben. De rengeteg informális telefonhívás, beszélgetés történt. Nemcsak velük, hanem az új Sargentinivel is, Gwendoline Delbosszal, francia képviselő a zöldektől, ő viszi tovább a magyar kérdést… és hát azt kell mondjam, hogy 90 százalékban sikeres volt az én munkám""



2020. okt. 10. 09:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
"Valószínűleg trágár szó lehet az, amit kivágtak." ne magatokból induljatok ki
2020. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Logikusan a "kormány" szót vágták ki.
2020. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Páran elég súlyos fogalomzavarban vannak akik ez alapján elítélnek bárkit is. Orbán vitya és a korrupt sleppje nem egyenlő se Magyarországgal, se a magyar néppel.
2020. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%

"Valószínűleg trágár szó lehet az, amit kivágtak."


Például? Magyar f...t? Magyar ge..it? Magyar koormányt? Hát mondjuk ha ez utóbbi volt, az valóban eléggé trágár. Az egész kormány.


De... Nyilván valahol van egy eredeti, nem megvágott felvétel is. Feri beszédét k..vaországostól még ma is meg lehet találni vágatlanul, sípolatlanul. Szóval van eredetid? Csak hogy tisztában legyünk a dolgokkal.


A trágár szavakat egyébként kisípolni szokás, nem kivágni... A ciki szavakat szokás kivágni, illetve a manipulációs céllal szokás felvételeket megvágni. Mindkét oldalon.

2020. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy erről mit kellene mondani? Szerinted miért van kint az EP-ben? Nyilván feladata tárgyalni, konzultálni emberekkel. Ez már akkor tudható volt, amikor megválasztották, mivel képviselőként ez a feladata.

A fidesznél vannak a parlamentben emberek, akiket azért fizetnek az adónkból, hogy évek óta kussban üljenek. Annak meg aztán sok értelme van.

2020. okt. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A viktor-bábok helyében én is félteném a hátsóm és fake news-okkal próbálnám meg elterelni a köznép figyelmét az üzelmeikről és inkompetenciájukról.
2020. okt. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem Donáth Anna nem tűnik magyarnak... Így nem értem, miért kell ezen a nyilatkozaton meglepődni.

És ugyanezt tudom mondani a "rendszerváltás" utáni politikai szereplők jelentős többségéről is.

2020. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért is nem magyar Donáth Anna?

Mert nem egy mocskos fityesz droid?

Nyilván akkor Kossuth sem volt magyar, se Nagy Imre. Az akkori rendszer szemében mindketten hazaárulók voltak. Pont ezért nem kéne ilyen olcsón dobálni ezt a jelzőt mindenkire aki kicsit is mást gondol az országról mint a nagyságos orbán vitya..

2020. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

#17-es vagyok

Kossuth magyar volt, azonban egy hazaáruló. Nagy Imre az NKVD-ben szolgált besúgóként. Az 1920-as években együtt szervezkedett az akkori kommunistákkal. A 2. világháború után szintén részt vett a kommunista rendszer kiépítésében. Ez kimeríti a hazaárulás fogalmát. Védelmében viszont annyi elmodnható, hogy később próbált enyhíteni a rendszer szorításán, amiért meg is kapta a "jutalmát" előző munkáltatóitól.

Ha így jobban tetszik, Donáth Anna annyira magyar, mint

Kun (Kohn) Béla

Rákosi (Rozenfeld) Mátyás

Gerő (Singer) Ernő

Farkas Mihály (Lőwy Hermann)


Természetesen ugyanez vonatkozik a fityeszre és a többi MSZMP utódpártra is.

2020. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!