Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért engedi a Fidesz hogy...

Miért engedi a Fidesz hogy egy antiszemita párt létezzen Magyarországon?

Figyelt kérdés
Brüszelben sok rágalmat kap a kormány, hogy kvázi ő engedi hogy egy antiszemita Jobbik nevezetű párt legyen itt. A Fidesz (Szijjárto Péterrel az élen) persze mindig elmodja hogy nem a Fidesz fogott össze az antiszemita pártal, hanem akiket Brüszel előszeretettel támogat, a a baloldal. Azt sem értem hogy a DK hogyan működhet Magyarországon, mivelantiszemita kijelentések hangoztak el benne is, mégpedig az hogy Hitler munkássága jó volt. Ha ezt a két partot a Fidesz lemosná a szinről most Bíró László nem veszélyeztetné a Fidesz 2/3-át az időközin.Se 22-be.

2020. okt. 11. 15:59
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Neked majd a a baloldal ad segélyt.
2020. okt. 11. 17:05
 12/31 anonim ***** válasza:
17%

7!


Kb fél éve (de lehet, hogy már egy éve) mondta az egyik DK-s politikus, hogy Hitler anno megérdemeltem volt az év embere.

2020. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

8: Azt tudom, hogy Magyarországon kik nevezték antiszemitának a Jobbikot és miért, csak azt nem, hogy Brüsszelben ki. A brüsszelieknek inkább az F betűs párttal van bajuk.


"Bíró Lászlónak egyébként voltak antiszemita kijelentései."

Ezért írtam, hogy már nem a Jobbik alatt indul.


Jó étvágyat a tésztához! :)

2020. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Brüszelben azzal van bajuk, hogy megengedik hogy egy antiszemita párt működjön az országban.
2020. okt. 11. 17:16
 15/31 A kérdező kommentje:
Bíró László pedig a jobbik koteleken belul indul, nem tudom honnan veszed h nem jobbikos
2020. okt. 11. 17:21
 16/31 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem tévedek, Brüsszelben már az F betűs pártot is antiszemitának nevezték egyszer (a Soros kampány miatt). Már ha igaz, hogy most a Jobbikot is. Mert még mindig nem tudom, hogy ott kinek és mikor volt olyan kijelentése, amelyben a kormánypártot elmarasztalták volna a Jobbik miatt.
2020. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
66%
Akkor le vagy maradva, mert már nem a Jobbik színeiben indul hanem függetlenként. Ugyanis csak így tud indulni.
2020. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Magyarország és a magyar kormány nem lehet antiszemita, sőt! Nem engedte be a muszlimokat, akik miatt antiszemita hullám indult a zsidôk ellen nyugaton, mivel utálják a zsidókat.
2020. okt. 11. 17:43
 19/31 A kérdező kommentje:
Az ellenzéki összefogás jelöltje, és mindenho l jobbikosként tuntetik fel. A te készülékedben van hiába.
2020. okt. 11. 17:45
 20/31 anonim ***** válasza:
89%

"hogy kvázi ő engedi hogy egy antiszemita Jobbik nevezetű párt legyen itt"

Ha nem engedné akkor meg azért támadnák, mert nem engedi hogy az emberek kiéljék a hülyeségeiket.

2020. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!