Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarország...

Szerintetek Magyarország alapvetően egy rasszista és antiszemita ország?

Figyelt kérdés
Milyen mértékű a rasszizmus és az antiszemitizmus a környékbeli országokhoz képest?
2013. dec. 20. 19:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%

szerintem máshol sem kisebb az antiszemitizmus mint itt

a rasszizmus az valamivel erősebb, de ennek csak és kizárólag a cigányok a felelősei

2013. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Nem rasszistább, mint Szlovákia vagy Románia.

Ebben a régióban a legtöbb ország ilyen, tudod, közös etnikumú kisebbségen osztoznak.

2013. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
45%

mondjuk igen, a felvidék is tele van velük meg Romániában is rengetegen vannak

viszont a nyugati országokban ilyen szempontból szerintem nincs gond

2013. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
47%
Nem, ami jelen van rasszizmus az is annak köszönhető, h a cigányok semmirekellők.
2013. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
47%

a világon mindenhol van rasszizmus


nyugaton nincs? na ne már (francia o. kivágta a cigányokat mert itt nem loptok dumával)


igazából 2. vhba olyan oldalon áltunk ami előítéletekkel volt tele így nekünk a kicsit is felfújják nekik meg a nagyot is letörpítik


magyarországon se a magyarok a rasszisták hanem a cigányok

2013. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően nem. Kicsit a fiatalok vannak elszállva, de ez a bizonytalanság, és a lassú lecsúszás számlájára írható.
2013. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
32%

mondjuk én mindig azt hangoztatom, hogy a cigányellenesség nem egyenlő a rasszizmussal

mert ugye definiáljuk csak a rasszizmust: az az ember mondható rasszistának, aki más rasszhoz tartozó embereket gyűlöl, lenéz, magát felsőbbrendűnek tartja nála csak azért, mert olyannak született amilyennek

az én szavaimmal ezt jelenti a rasszizmus és amikor belegondololok, hogy a cigányok hogy viselkednek meg hogy mit érzek irántuk, akkor az valahogy köszönőviszonyban sincs ezzel a fogalommal

2013. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 tetro ***** válasza:
8%

Igen, és a pirézek is saját maguk tehetnek róla, hogy utáljuk őket!

[link]

2013. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
én nem azt állítottam, hogy nyugaton nincs rasszizmus, hanem hogy ott nincs cigányprobléma
2013. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
10-ből 3 az nem is rossz arány.
2013. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!