Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit tudnál elképzelni magyar...

Kit tudnál elképzelni magyar miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés

Szerintem Orbán Viktor tökéletes, és bármennyire is nehéz kimondanom, sajnos ő sem fog örökké élni, és akkor Magyarországnak másik miniszterelnökre lesz szüksége.


Ti kit tudnátok elképzelni, kit szeretnétek látni a trónon? Például Dúró Dóra? Esetleg Karácsony Gergely? Puzsér Róbert?


2020. okt. 11. 19:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak és kizárólag Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Urat tudom elképzelni Miniszterelnöknek! Gyurcsány jobb vót????????????
2020. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

#7 Lehet nő a miniszterelnök, de ne azért legyen, mert nő, hanem azért mert alkalmas.

Ennek a feminista szövegnek semmi értelme.

2020. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Lakatos Brendon túl jó miniszterelnök lenne Magyarországon, őt Amerika vagy Oroszország élére tudnám inkább elképzelni... Ne vicceljünk már, hogy ennyire lenézed őt, hogy csak Magyarország miniszterelnökének tudod elképzelni!
2020. okt. 11. 19:24
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
Toroczkai Lászlót, ki mást. Lenne végre egy jóképű miniszterelnökünk, aki férfias és határozott.
2020. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Toroczkai László szerintem kevés lenne... Puzsér Róbert szerintem jó lenne, csak azért még sokat kéne tanulnia...



Esetleg Vona Gábor?

2020. okt. 11. 19:49
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Puzsér meg Vona Toroczkaihoz képest az alagsorban van, miközben ő a 70. emeleten. Minden szempontból.
2020. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos, nem követem Toroczkai munkásságát
2020. okt. 11. 19:57
 18/23 anonim ***** válasza:
34%
Majoros Péter :-D
2020. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
34%

:D

Puzsér egy olcsójános celeb, aki nem fiatal kora ellenére semmilyen produktumot, értéket nem tud felmutatni. Néhány ostobaság mellett olyan frázisokat durrogtat, amit egy széles látókörű, olvasott 14 évesen bármikor felmond neked saját magától. Mellé abszolút nem szalonképes, mondhatni, nagyon ciki, egy kocsmában beülni vele egy sörre oké, de megjelenni nem, pláne egy országot rábízni. :)

Vona pedig a magyar politikai élet legnagyobb leszerepelt emberkéje, aki egy erős kezű vezetőből egy kiherélt youtuber lett, csak csetlik-botlik, kicsinálta a legerősebb ellenzéki pártot és örökre lejáratta magát.

2020. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
#19 Szebben le sem lehetett volna írni, pontosan így van, minden szavad igaz.
2020. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!