Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rosszabb most a helyzet,...

Rosszabb most a helyzet, nehezebb az élet mint a 2009-es válság idején?

Figyelt kérdés
2009-ben is sok embernek nem volt munkája,akkor is nehéz volt munkát találni,de akkor legalább nem volt koronavírus.Nem kellett maszkban màszkálni,nem kellett az embereknek akkora félelemben élniük mint most.Fel tudtál szállni a buszra maszk nélkül is.Nem kellett visszafordulnod,ha boltba mentél és nem volt nálad maszk.Csak akkor kellett 8000 forint pótdíjat fizetned ha nem volt jegyed vagy bérleted.Most akkor is kell ha nincs rajtad maszk.Ahogy telik az idő,úgy egyre jobban szívunk.Vagy csak én látom így?Más nem úgy látja,hogy egyre nagyobb szívás ami itt van?

2020. okt. 17. 21:42
1 2
 1/16 Lazy Lover ***** válasza:
79%
Rosszabb sokkal
2020. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Abszolút nem érzem tehernek a maszkot, le.szarom hogy rajtam van-e vagy sincs, nem érzem át ezt a lányos hiszted. Azt sem látom, hogy bárki félne. Munkát is talál az, aki keres. Jah es nincs válság.
2020. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
De miért kell ekkora problémát csinálni a maszkból? Nekem mindig van a táskámban egy pót maszk. Ma pedig úgy voltam bevásárolni higy el is felejtettem levenni magamról mikor kijöttem a boltból. Nem görcsöök rajta. És a vírus tól se kell rettegni. Ne mondogasd magadnak higy meg fogsz halni vagy a családtagod, mert pont ettől leszel lelki beteg.
2020. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
A gazdaságot nem folyásolja be, hogy most buszon kell-e maszk vagy sem. Ha be is folyasolja minimálisan, akkor sem annyira, hogy ilyen nagy feneket keríts a dolog köré.
2020. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha tavaly felszálltál a buszra maszk nélkül senki nem foglalkozott vele.Esetleg ha köhögtél,vagy tüsszögtél rádszóltak hogy betegen nem kéne utaznod ha nem muszáj.De még az se volt jellemző.Most hiába vagy egészséges,ha nincs rajtad maszk akkor is félnek tőled.Félnek hogy megfertőzöd őket.
2020. okt. 17. 22:19
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
jó és? mi köze ennek a gazdasági válsághoz?
2020. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 az hogy 2009-ben gazdasági válság volt,de legalább nem volt koronavírus.Most válság is van,vírus is van.Jó lenne ha legalább a járványnak vége lenne már.Március óta mást se hallgatunk csak koronavírus.
2020. okt. 17. 22:27
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Most csak beszélgetni akarsz arról higy milyen szar minden? Nem, szerintem rosszabb a helyzet mint 10 éve. Nem zavar a masz, nem félek, nem rettegek, és nem érdekel. Hogy a buszon is hordani kell. Most télen nen is lesz baj influenza szezonban. Amúgy a mínuszban még melegít is.
2020. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
* nem rosszabb
2020. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Hogy lenne már válság? Hol élsz te?
2020. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!