Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az SZFE-sek mégis összeborulta...

Az SZFE-sek mégis összeborultak az ellenzékkel? Elszólták magukat?

Figyelt kérdés
Bejelentették az ellenzéki pártok, hogy azért nem mennek Hadházy tüntetésére, mert inkább az SZFE-re koncentrálnak. No kérem, akkor mégiscsak ellenzéki szervezésű a tüntetés? Igaz lehet, hogy az egész mögött a Momentum áll?

2020. okt. 20. 21:13
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ki fogja kifizetni a rendőri biztosítás díját? Ki kárpótolja azokat, akik miattuk nem tudnak tanulni? Ki kompenzálja azokat, akik nem tudnak dolgozni? Ré kellene terhelni a költségeket a kedves tüntetőkre. Bár az ellenzék valószínűleg kifizetné (legyen úgy!).
2020. okt. 20. 22:35
 22/29 anonim ***** válasza:
52%

Azt nyilván nem mondják el az M1-en, hogy egyébként mennek az órák, sőt ezen a héten is megtartják az órákat, annak ellenére, hogy a kancellár jogszabályellenesen szünetet rendelt el.


"Ki kárpótolja azokat, akik miattuk nem tudnak tanulni?" - nincs ilyen, mert az órákat megtartják, ma maradt el néhány óra, mert néhány termet lezáratott a kancellár.

2020. okt. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%

"Tudnál küldeni egy linket, hogy az SZFE-sek mikor, milyen formában utasították el az ellenzéki pártok állítólagos felkínálkozását?"


Tudnal küldeni linket ahol a Fidesz elhatarolodik a darnózseli hentestől? Ja hogy nincs ilyen? Ezek szerint a fideszesek is fel akarjak vagni a feleseguket?


Na kb ennyit er ez a kerdes

2020. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
95%
Arra számtalan forrás van, hogy az SZFE-sek kérték, hogy pártzászlók és hasonló dolgok ne jelenjenek meg a megmozdulásokon.
2020. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Zászló nem lesz, de az ellenzéki pártok szervezkednek, mozgósítanak, simán pénzelhetik is őket. Vagy együttműködnek vagy nem. Nekem ez inkább együttműködésnek tűnik. Ez olyan igazi, gyurcsányos megoldás, már megint utólag derült ki, mi van a palacsintában.
2020. okt. 21. 17:58
 26/29 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Értem, tehát például ha te csinálsz valami rendezvényt, ami nekem tetszik, és én elmondom, hogy egyetértek veled és támogatom amit csinálsz, akkor én szerveztem meg a te rendezvényedet? És mi akkor most együttműködünk?

Hát végülis nem rossz gondolkodás...

2020. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
47%
Én is úgy látom, hogy ahol felbukkannak politikusok, az nem független dolog onnantól.
2020. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Dehogy független...
2020. okt. 21. 20:32
 29/29 anonim ***** válasza:
89%
Ne etessétek a trollt!
2020. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!