Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony miért nem küldi el...

Karácsony miért nem küldi el a több tucat tanácsadóját, amivel egyébként milliárdos összeget spórolhatna meg?

Figyelt kérdés
Nyilván már mindenki halott róla, hogy Budapest ujraindítási adót (megszorításokat) akar bevezetni. Ez egyes válalkozásokat súlyos helyzetbe sodorna, illetve akadályozná a külföldi tőke beáramlását. Miért nem csokkenti a rekrd számú helyetesei szamat, és ujraindítási adó helyett adócsökkentést hírdet? Ezzel előbb kilábalna a város a koronavírus helyzetből.

2020. okt. 22. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:
Nem érdekes velvet veszekedni ügyben akarták kompromiszumra jutni, csak hajtsátok a magatokét. Disznoval nem érdemes a sarban hemperegni mert lehuz, és akkor josz rá hogy igzan élvezi.
2020. okt. 23. 17:49
 52/73 anonim ***** válasza:

Hhe..

Kedves Kérdező!

Mit linkeltél?!?


1.A bankok azzal ajánlották a deviza ALAPÚ(!)hiteleket hogy BIZTONSÁGOSABB mint a forinthitel.(forintra átváltották mindet,az árfolyamnyereség alapján)

2. Az állítás helytálló. Különösen:"De az állam sose ismeri el, ha valamit elbaszott. Most se(!!!), viszont áttolta a szart a mindenki által gyűlölt bankokra."

3.ismét:

..."néhány részlethúzásukba jogilag is bele lehetett kötni. Ezt felturbózva találta ki az állam a mentés részleteit."

4. Arra utal talán hogy a forintosítás előtt az állam tisztában volt az elkövetkezendőkkel?!?

5.Ismét:

"A kormány mindenképp akart valami olyat, amit úgy állíthat be, hogy megmenti a devizahiteleseket."

6. ..."kártalanítják az ügyfeleket, de a bankok pofátlan egyoldalú szerződésmódosításai után is pénz jár vissza. Erre azt lehet mondani, hogy nagyjából igazságos, de egy szava se lehetett volna senkinek, ha nem kerül rá sor, ha vállalnia kellett volna mindenkinek a döntése következményeit."

Ez az állítás csak egyedi esetekre vonatkozik.A legtöbb hitelkárosultra NEM.

7.Nem "kapnak/tak semmi ilyesmit.A bankokat kártalanítják,nincsen hiányuk.

8.NEM kap "vissza" semmit.

9.Ismét:

..."bukott hiteleseket séróból otthagyták az út szélén a picsába, pedig rájuk kellett volna a legnagyobb energiát fordítani"

10.NEM kaptak "vissza" semmit.A szakemberek ( a bank) ajánlotta a devizakonstrukciókat.

2020. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
Mi??? Nem te rángatod le mindig az embereket a hasonló kérdéseiddel? Én nem láttam hajlandóságot kompromisszumra. Azt a parlamentben kellene kezdeni, de mivel már egypártrendszer van (a többi semmit nem tud csinálni), ezért kompromisszumra nincs is szükség, ugyebár. Sajnos.
2020. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:
Unalmasak vagytok a ferdítéseitekkel, hogy mindenre Megvan mindig a magyarázat, ami igazából sosem igaz. Oldalakat kellene olvasgatni, irogcsálni, szakmai erveket keresni különböző forrásokból amit ti elfogadtok. Aztán a leghülyébb személyeskedéssel, semmibevéve elöről kezditek. ÉS így tovább.
2020. okt. 23. 20:38
 55/73 A kérdező kommentje:
Kompromiszum még mindig nem született.
2020. okt. 23. 20:39
 56/73 anonim ***** válasza:

Bocsi..

ÉN elolvastam az adott linkedet is.

Unalmasok a ferdítések,

mindenre megvan mindig a magyarázat,ami igazából sosem igaz.

Többet kéne olvasgatni,irogcsálni(?!?) szakmai érveket(!!!) keresni különböző forrásokból.


ÉN,megelégednék annyival,hogy TE valóságot legalább távolról érintő "magyarázatokat" adnál!

N,de ha meguntad akkor mindegy is.

2020. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 A kérdező kommentje:
Ne ismételges, amugy azokból amit irsz jakab peter szintu vagy. buszke lehetsz magadra :*
2020. okt. 23. 22:03
 58/73 A kérdező kommentje:
Remélem megkaptad a napi krupli adagod tőle.
2020. okt. 23. 22:05
 59/73 anonim ***** válasza:
Szerintem Fekete Pákó a kérdező :)
2020. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:

Xd

Azt elfogadnád hogy úgy írjunk,kötelezően 3 mondatonként legyen benne a "Mégegyszer mondom!"... ?!?

:)

Jakab UGYANOLYAN politikai szereplő mint bármelyik másik képviselő.

Ha így,látatlanba degradálod,akkor fogadd el azt hogy más is ezt teszi veled.

2020. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!