Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a két csomag...

Mi a véleményed a két csomag összehasonlításáról?

Figyelt kérdés

Miért vagytok ennyire a mostani kormány ellen, amikor a mostani világ válság ellenére rengeteg minden ad! A 2008-as válságnál meg mindent elvettek.

1 éve más sem csinálok, csak kapkodom a fejem, hogy a mostani kormány már megint ad vmilyen támogatást. Aki nem tudja mik ezek, az nézzen utána.

Teljesség igénye nélkül: [link]


plusz az orvosok béremelése, a nyugdíjak visszaépítése, a csok kibővítése, a családi adókedvezmények, a gyes visszavezetése 3 évre, a 4 gyerekes anyák SZJA mentessége

plusz jövőre az felújítás 50%-át az állam állja

plusz jövőre illetékmentes az ingatlanvásárlás, ami több milliós tétel, tudom, mert előtte állok.

Hitelmóratórium meghosszabbítása (nem, nem lesz a kieső időre plusz kamatos kamat)

A diákhitelplusz, ami szintén kamatmentes

Biztos, hogy hagytam ki valamit.


Nem értem azokat, akik ezeket nem ismerik el. Biztos, hogy nem tökéletes egy kormány sem, de amit itt egyesek állítanak, az már nagyon túlzás!! Ennyire ne legyünk már Orbán fanatikusok!!

Ráadásul az uniós pénzekkel fillérre pontosan el kell számolni, tehát nem lopják szét magukat. Azt az előző Gyurcsány tette, azóta sincs meg több milliárd. Költségvetést hamisítottak, hogy a lopásokat eltitkolják, nem? De ez kiderült természetesen!


Egészségügy: tökéletes sehol sincsen. A Gyurcsány idején kórházakat zártak be, nem emlékeztek? A mostani új mentőautókat vásárolt, rengeteg kórházat felújított.

Lehet, hogy nem értek én a politika legmélyebben fekvő történésekhez, de amit magunkon tapasztalok, az az, hogy most sokkal jobb és fejlődünk, haladunk végre már!

Van aki, kiáll mellettünk, nem ellenünk van! Nem értem az itt lévő kb. 10 fős ellenzéki válaszolókat, hogy nekik ez az életük? Az örökös elégedetlenség, mások szapulása? Milyenek lehetettek ti a való életben?



2020. okt. 23. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
a kérdés arról szól, hogy a két válságban hoztak csomagokat, Gyurcsány-Bajnai és Orbán
2020. okt. 23. 14:28
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, nem fogalmaztam jól több helyen, csak siettem! Ne legyünk ennyire Orbán ellenesek, ne tökéletes, soha nem is lesz, de ismerjük már el, ha valamit ad
2020. okt. 23. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

"plusz az orvosok béremelése"


Vezényeljenek ki téged 2 évre az ország másik felébe

2020. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Az a legviccesebb az egészben, hogy a Fidesz mellett érvelve belinkelsz egy szélsőbaloldali sajtócikket. Ez kb. olyan, mintha Hitler tartana előadást az Izraelnek nyújtandó támogatásokról.
2020. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
A kérdéshez magyarázatként leírt "állítások" jelentős része hamis, valótlan. Az orvosok béremelése még nem történt meg, hasonlóképpen a nyugdíjak "visszaépítése" sem. A nyugdíjak és alkalmazotti, munkavállalói fizetések reálértékének megtartása nem történt meg. Jelen évben 15-20%-ot romlott a forint árfolyama a euróhoz képest. Most a járványveszély idejében az egészségügyi ellátások szinte a nullára estek vissza, magam tapasztaltam, saját bőrömön. A szociális szféra tragikus állapotban van, nem véletlen az idősotthonokban a covid miatti magas elhalálozás
2020. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!