Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan mondhat ilyeneket a...

Hogyan mondhat ilyeneket a pápára egy olyan kormánypárti tag, akinek a pártja magát kereszténynek vallja?

Figyelt kérdés

Hogyan illetheti hülye, migráns, argentin libsi pápa jelzőkkel egy kormánypárti politikus azt a pápát, akinek a pártja a "hülye pápa" egyházához tartozónak vallja magát? "Magyarország keresztény ország", de a pápát nevezhetem hülye, libsi migránsnak.

Csak én érzek ebben hatalmas ellentétet??!



2020. okt. 25. 17:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
Kire gondolsz?
2020. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
A Fidesz egész pályafutása a köpönyegforgatásról szól. Ma mondanak valamit, holnap meg majd a teljes ellenkezőjét.
2020. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
19%

A pápa semmiféle földi helytartó.

A pápákból a történelem során mindig voltak farizeusok.



Mondjuk, az elődje jobb volt, ő legalább iszlám bevándorlásellenes volt.Kvázi ez egy pápának a dolga.



Európa területén, Magyarországon különösen, sok száz, sok ezer ember hullatta a vérét,hogy ne történjen meg az iszlamistás.

Mások meg telepítik befele az iszlámot, ami bicskanyitogató, mert akkor semmit sem érnek, akik meghaltak az iszlamizáció elleni csatákban.

2020. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%
Te tényleg elhiszed, hogy a Fidesz vagy a KDNP keresztény párt?
2020. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#3!

Nem az a lényeg, hogy te mit mondasz a pápára. A kérdés lényege az, ha én keresztény vagyok, nem mondok kígyót, békát a pápára, főleg nem úgy, ha a kormány egész politikája a keresztdénydemokrata szellemre épül.

Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy fideszes vagyok, de utálom Orbán Viktort..


#4

Dehogy, csak akkor ne is mondja

2020. okt. 25. 17:35
 6/33 anonim ***** válasza:
29%

5#


Miért is nem lehet kritizálni a pápát?

Nem a királya senkinek.


Mellesleg, nem minden katolikus.Egy református miért ne véleményezhetné negatívan?

2020. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
32%
Több mint 3 éves sztori.
2020. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Az öszödi beszéd meg 14, aztán még mindig azért szidja mindenki Fletót.. Nem vagyok Gyurcsány fan egyébként
2020. okt. 25. 17:43
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
7! "Több mint 3 éves sztori." E szerint te tudod, hogy miröl/kiröl van szo. Ird már ki, hogy mi is tudjuk!
2020. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%
A fidesz sose volt keresztény.
2020. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!