Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a gondolkodá...

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek a gondolkodásomról ? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én szeretném leváltani az Orbán Gyurcsány rendszert.

Fideszre nem szavazok ne legyen 2/3-uk. Ellenzékre nem szavazok,mert le kell váltani ezt az ellenzéket is. MKKp-re szavaznék az szerintetek jó döntés ? viccpárt,de szerintem komolyabban vehetőek,mint 1-2,aki normálisnak tartja magát :)



2020. okt. 25. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A mostani választási rendszer úgy ahogy van sz@r. Az ellenzék akkor lenne hiteles a szememben, ha összefogna, de megmondaná, hogy ez csak azért van, mert el akarják érni a 2/3-ot, hogy első intézkedéssel megváltoztassák a választási törvényt. Majd a parlament feloszlatná magát és új, most már tisztességes alapú választást tartanának.

De hát ez kb. lehetetlen. Mindenki ragaszkodik a hatalomhoz. Egy ilyen lépéshez államférfiakra lenne szükség és nem politikusokra.

2020. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#10

Nem tudom mi köze van a költségvetési pénzek elvonásának ahhoz hogy Budapesten és Tatabányán a szivárványkoalicióban ülő képviselők haverjait delegálták a helyi közműcégekbe. Megint egy csomó inkometens barom, politikai kommiszár lett kinevezve sokszor műszaki pozíciókba, de most az ellenzéki képviselők közbenjárására.

Ezért mondtam, hogy országos szinten nem kérek belőlük mert ugyanazt csinálják mint a fidesz.

2020. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Javítás hogy egyértelmű legyen :

de most az ellenzéki képviselők közbenjárására.

helyett

de most a baloldali képviselők közbenjárására.

2020. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Budapesten és Tatabányán a szivárványkoalicióban ülő képviselők haverjait delegálták a helyi közműcégekbe"

Jahh, hogy az a baj, hogy a tolvajokat elzavarták.

Oh, így mindjárt más.

Azt hittem valami releváns kritika lesz. Én kérek elnézést, hogy feltételeztem, hogy gondolkodsz. Legközelebb nem fordul elő. :)


"Megint egy csomó inkometens barom, politikai kommiszár lett kinevezve sokszor műszaki pozíciókba, de most az ellenzéki képviselők közbenjárására."

Jah, nem az a kormány az inkompetens, aki elad egy erőművet, majd veszteséggel visszavásárolja.

Vagy aki olyan áron vesz eszközöket, ami sokkal drágább, mint bármely más országban megvett eszközök.

Csak a hülye nem látja, hogy ezeket a tolvajok el kellett zavarni a pozíciókból, mert csak ártottak.


"Ezért mondtam, hogy országos szinten nem kérek belőlük mert ugyanazt csinálják mint a fidesz."

Én se, a végén még fejlődne az ország. Azt meg nyilván nem akarjuk.

Végülis csak az egészségügy és oktatás van a szétesés szélén.

2020. okt. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!