Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a magyar nemesség...

Támogatnátok a magyar nemesség és vitézség visszaállítását?

Figyelt kérdés

Ma olvastam egy cikket amiben Teleki Pál rokona beszélt arról hogy elkéne az országnak a nemesség.


De nem csak ő hanem,egyre többen akarják hogy legyen egy hazaszerető harcos vitéz,illetve egy hazaszerető értelmiségi nemes réteg.


Link: [link]


Ti támogatnátok a nemesi rang visszaállítását?



2020. okt. 25. 22:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Na most elolvastam a cikket. Ez a nő alapítványi ösztöndíjat kapott csak azért, mert magyar származású, külföldön született és Magyarorszagon tanult egyetemen. És akkor azt állítja, hogy a régi nemesek hiányoznak, mert azok adakoztak és támogatták a kultúrát, a tudományt. Szerinte az alapítvány mit csinál?
2020. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mehetek én is a Hortobágyra, mint a nagyszüleim. Amíg ilyen irigy és kicsinyes a magyar, addig kösz, de kösz nem.
2020. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért milyen szépen fogalmazott, hogy benne voltak a politikába. Valójában irányították és ha kellett a kedves rokonja is Teleki Pál vezette kormány is úgy változtatta kedve szerint a választási törvényt, hogy mindig stabil többségük legyen. Amúgy jogos a kérdés kíváncsi vagyok, hogy mi a válasz #10 válaszló kérdéseire.
2020. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A rang visszaállítását nem, de címét igen. Címet viselhessen az, aki jogosult rá, de rá is ugyanazok a törvények vonatkozzanak.
2020. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

#14


Annyi kitétellel, hogy nem is köteles senki úgy szólítani.

2020. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy támogatom hiszen nemesi családba tartozom.
2020. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A 16 os vagyok ha valaki kérdezné előre megmondom hogy a Ladomérszky család.
2020. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is nemesi család sarja vagyok, a nemesi oklevél is a birtokomban van.


Nem támogatom az örökletes nemességet. Szerintem bőven elég a jelenlegi állami kitüntetések rendszere.


Azonfelül jelenleg is vitatott, hogy arra méltó emberek kapják-e meg az állami kitüntetéseket. Úgyhogy nem, nem szeretnék NER lovagokat nemessé avatva látni.

2023. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem utálta őket a többség kamu. Kéne igen nagyon.
2023. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!