Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rajtam kívül vannak olyanok,...

Rajtam kívül vannak olyanok, akik utálják a 444-et és nem bánnátok, hogyha beszántaná ezt is a kormány?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fideszes, nem szeretem a fidesz médiákat se, de amit a 444 csinált eddig a koronavírussal kapcsolatban, főként ők pánikoltattak, és ráadásuk kínai módszert helyeselték az nagyon felcseszte az agyamat. Hogy lehetne szeretni ezt az oldalt? Annyira jó lenne, ha a kormány beszántaná, és eltűnne a súlyésztőbe. Gyűlölöm a 444-et!
2020. okt. 27. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

444 radikális liberális hírportál.


Kell,hogy legyen ilyen is, ha nem másért, elrettentő példaként.

2020. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Le van tiltva, ahogy az index, telex, origo, hvg, stb. Így véletlenül sem jön szembe egyik oldalról sem az a szenny amit közvetítenek. :)
2020. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem szereted akkor kerüld el és ne foglalkozz vele! Mit érdekel hogy létezik-e vagy sem? Nekem sem tetszenek és nem is foglalkozom velük, ennyi. Ahogy másnak meg az nem tetszik ami nekem igen.

Te örülnél ha bárkinek joga lenne a neked tetsző portált csak úgy beszántani, csak mert neki nem tetszik? Én nem akarnám ezt - így viszont másokéval sem tenném meg soha.

2020. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Valóban jó kérdés.

A legjellemzőbb "öngól",a "...hogyha beszántaná ezt is a kormány", része!

:)

Vagyis IGAZ lenne hogy EZ megtörtént, bármelyik hírportállal?!?

2020. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Én is utálom, mint pl a Hírklikket ( Föld S. cikkek pl), ezalényeg-et...de igazából szerintem is jók, mint elrettentő példa. Aki meg szereti , had szopikázza.
2020. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha neked nem tetszik valami, azt rögtön be is kell szántani? Érdekes gondolkodás.
2020. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
ha nem szereted, ne olvasd. mit zavar a létezése? nem olvasod, nincs, ennyi
2020. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem jó irány. Ahogy a Mi hazánk facebookról való letiltása sem.

A cenzúra rossz, meg a PC gondolatrendőrség is rossz.

Hadd döntse el mindenki milyen szennyet olvas.

A 444 a 888 meg a pesti srácok színvonalát nyomja, radikális hírportál, egy primitív szócső, a széles butább rétegek agymosására.

Akik ezeket olvassák, nem tudnának végigolvasni egy valódi ÚJSÁGÍRÓ által írt cikket (ami mögött munka és utánajárás van, tényekkel, adatokkal alátámasztva, nincsenek propaganda frázisok, és nincs tele nyelvtani hibával).

2020. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-assal értek egyet. Jelenleg én nem tudok színvonalas hírportált mondani. 444-ért se, fájna a szívem, de a popsisrácok és a többi szenny miatt sem.

De ettől függetlenül az a legtöbb, amit az ember tehet, hogy nem olvassa, ha nem akarja, hogy felmenjen a vérnyomása, vagy max. akkor ha ép olyan passzban van, hogy tud röhögni rajta.

2020. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"mi sohasem vetemednénk arra hogy elhallgattassuk azokat akik nem értenek egyet velünk"


:)

2020. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!