Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha gyűjtést szerveznének, ti...

Ha gyűjtést szerveznének, ti adakoznátok a Jakab Péter féle büntetés miatt?

Figyelt kérdés
ha jól tudom, már volt ilyen, de az nem ekkora összegnél volt, ha egymillió ellenzéki adna 5 Ft-ot már meglenne, ha 100 Ft-ot akkor egész évben elég lenne ilyen akciókra

2020. okt. 29. 04:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem fogok azért adakozni, mert Petike bohóckodik a parlamentben.
2020. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
de akkor mit ellenzékieskedtek, ha ennyit nem tudtok összeadni, fordítva már százmilliókat összeszedtek volna
2020. nov. 2. 04:52
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
#12 Attól, hogy ellenzéki vagyok még nem azt jelenti, hogy ki is nyalom nekik, elég birka aki megteszi.
2020. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
de így nem lesz változás, nektek is kell valamilyen áldozatot hozni
2020. nov. 2. 08:33
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
#14 Ha mondjuk adakozok 10 ezret, attól sem lesz változás. Max annyit érnénk el, hogy Petike tovább bohóckodna, mert a birkák kifizetik helyette a büntit. Az ilyen ellenzék is elmehet ám a sunyiba.
2020. nov. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%

Kövér se volt túl eszes, az a pénz nekem sok, nekik semmi.

Egy 30 napos kitiltása érzékenyebben érintette volna.

2020. nov. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
na a sok feleletadó aki nem adna neki mit szóltok, hogy ő a legnépszerűbb jelölt, lehet jövőre már ő lesz a vezetőnk
2021. márc. 23. 12:59
 18/24 A kérdező kommentje:
na közel 10M büntit kapott, még most se adtok neki? mik vagytok ti?
2021. máj. 22. 11:38
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#18 Mik vagyunk mi?

Értelmes, normális emberek és nem proli suttyók, akik akkor tapsikolnak ha valaki proli suttyó módon viselkedik a parlamentben.

Ha fizetni akarsz a cirkuszért akkor menj cirkuszba! Ez a magyar országgyűlés és nem véletlenül nevezik a képviselőket honatyáknak. Nekik kellene azt a magas színvonalat, azt a szellemi magasságot, türelmet, kompromisszumkészséget, udvariasságot mutatni az átlagember számára ami ugyebár olyan nagyon fontos "európai érték".

Ehelyett te elvárod hogy mi fizessük ki egy buta bunkó szereplésvágyának költségét. Nem fizetjük. Ha neked tetszik, akkor fizess érte te - én már így is túl sokat fizettem azzal, hogy kapja a havi fizetését.

2021. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
de akkor a faxért támogatjátok ezt a tejfölt vacsorázó bohócot
2021. máj. 23. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!