Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzitek úgy, hogy ez az...

Nem érzitek úgy, hogy ez az egész koronavírus ügy olyan mint az inkvizíció? Ha nem hiszel benne, kegyetlenül megbüntetnek.

Figyelt kérdés
A sok véresszájú hívő még máglyán is elégetne, ha rajta múlna. Csak mert valaki nem hisz valamiben (ami hasonlóan megfoghatatlan mint isten és a bizonyítékok is kétesek, hiszen rengeteg orvos állítja az ellenkezőjét), akkor azt üldözik. A hívők azt állítják, hogy nekik van igazuk, és hiába tesz eléjük az ember ezer bizonyítékot, hogy nem, meg sem akarják hallgatni. Ráadásul sokszor alpári módon beszélnek, amivel csak azt erősítik, hogy híján vannak az intelligenciának, tehát tényleg csak hitre épül minden. Tisztára mint a középkorban.

2020. szept. 17. 13:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Lassan (sajnos) mindenkinek van már Covidos ismerőse, akinek nem szokványos tünetei vannak (pl. nem érzi a szagokat/ízeket). Hülye, aki tagadja a vírus létezését.
2020. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

Rengeteg orvos állítja Isten (amúgy nagybetű) ellenkezőjét? Erre kíváncsi volnék. (Tudom, jön majd, hogy te azt nem arra értetted... Akkor viszont tanulj meg mondatot tagolni). Egyrészt.


Másrészt. Milyen hívő-nem hívő ellentétről beszélsz te? Konkrét példát hoznál, mert én sehol nem látok itt inkvizíciót, múltkor is volt egy rádiós vita a két tábor szakértői között. Visszanézhető, a "nem hívő" Gödény doktort sem vitte el a gondolatrendőrség a véleménye kifejtéséért. Úgyhogy megkérdezem: te mégis mi a fenéről hadoválsz? Miért hazudozol?


Harmadrészt pedig, te lehetsz rendkívül híján az intelligenciának, persze a hozzád hasonló csökkent értelmi képességű osztja mindig az észt. Miért mondom? Azért, mert a koronavírus létét senki nem tagadja te észlény, a járvány súlyosságát és a hozzá kapcsolódó korlátozások szükségességéről alakult ki vita, de nem a betegség létéről/nem létéről. Az orvostudomány nem hit alapú, tudod.


Menj szépen, trollkodj máshol. Ja, előbb végezd el légyszi a 8 általánost is. Igazán feltételévé tehetnék az oldal használatának az általános iskolai végzettséget...

2020. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem unod még? Az ilyenek miért nem lövik fel magukat a Marsra? Ott bátran tagadhatnák a Föld létezését is.
2020. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
63%

Nem hallottam róla,hogy máglyát követelnének a vírustagadóknak.

A vírustagadókat nem fogják büntetni viszont a mára már klasszikus mondat igaz rájuk:


"Mindenkinek alkotmányos joga hülyének lenni"

2020. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%

Nos, itt nem arról van szó hogy ki hisz benne. Azt gondolom van elég bizonyíték a létezésére. Neked ennyi nem elég? Mitől hinnéd el?

Amerikai taxis feleségevsem.hitt benne, de sajnos rossz vége lett.

2020. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%
Csak pajtás it tevagy a hívö te meg a többi járványtagadó akik akárhány bizonyítékot teszel elé nem fogadja el a helyzetet némelyik még akkor sem ha ö maga is elkapja!!! Akkor ki is a fanatikus?
2020. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%

A kérdező nem a COVID-19-ről, hanem a "koronavírus ügy"-ről beszél.

Tehát nem feltétlen egyenlő a létezésének a tagadásával. Lehet, hogy bizonyos korlátozások szükségességét vonja kétségbe. Sajnos abban van valami, hogy bizonyos körökben kétségbe vonsz intézkedéseket, onnantól téged mocskos gyilkosnak tartanak, aki majd jól összefertőzi a beteg hozzátartozóidat. Sok az ellentmondás valóban. A járvány elején a tisztifőorvos és az orvosi szakma többször is hangsúlyozta, hogy maszkot csak betegek hordjanak. Aztán egy hónap múlva mindenkinek kötelező lett.

2020. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
35%

#7

Olyan nagy dolog a maszkot felhúzni? Engem ez a vonatkozása olyan szinten nem érdekel, felteszem, aztán mindenkinek megvan tőle a lelki békéje...

2020. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a vitát (ha van) te magad kreálod.

Nme kell "hinni" benne. Ha felveszed a maszkot senki nem fog ba.tatni. Én ismerek 2 embert aki nem hiszi el hogy van vírus de nem volt semmilyen vita köztünk.

Jó lenne ha belinkelnéd orvostól videót vagy cikket amikor konkrétan tagadja a korona vírus létezését. Mert szerintem nincs ilyen orvos. Olyan van, aki azt mondja hogy nem olyan súlyos mint ahogy tálalva van.

2020. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
42%

Semmi esetre sem olyan. Az inkvizíció az okos, előrelátó embereket kiáltotta ki hitetlennek és büntette, mert nem hisz.

A mai helyzetben a buta hívőket büntetik, akik nem látnak a szemüktől és tényekről állítják, hogy hinni/nem hinni lehet őket.


De te ne aggódj, hanem tedd,amit jónak látsz. Hamarosan eggyel jobb lesz a világ, és ennek örülünk.

2020. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!