Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint nem a mind több...

Akik szerint nem a mind több helyen kötelező szájmaszkviseléssel lehetne fékezni a COVID-fertőzöttek számának emelkedését, azok milyen intézkedéseket javasolnak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 11:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

20 nem, nem öngól, csak nem tudsz értelmezni.


Pistike pozitív tesztet csinál, kórházba kerül, meghal, számolják.


Rozi pozitív tesztet csinál, tünetmentes, 2 hét múlva negatív, 3 hét után elüti az autó, nem számolják.


Ehhez se kell diploma, csak leszállni a magas lóról, hogy hülyének nézed az orvosokat, szakembereket.

2020. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Eleve elmebeteg elképzelés, hogy balesetezik valaki pozitív tesztel, miközben karantén alatt lesz minimum


Fizetett troll? Hát persze, ennyire telik a hülye laposföldestől, megszoktam már

2020. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg az euromomo szerint hülye vagy, bár tudom a tények ritkán zavarnak titeket
2020. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

[link]

"Magyarország például minden olyan, akár halálos betegségben szenvedő elhunytat is a koronavírus áldozataként tart számon, akinél valaha diagnosztizálták a fertőzöttséget."

Tudom, most jön az, hogy nem is azt mondta, amit mondott :D Na, tényleg pá, trollocska!

2020. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

24


Továbbra sem vagyok troll, és akkor nézd meg ezt www.euromomo.com


Ha segítség kell értelmezni szólj

2020. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
. Eu bocs
2020. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mindent vissza a március előtti állapotba! Kivéve a higiéniai intézkedéseket, és kórházak legyenek felkészülve. Így rövid idő alatt mindenki átfertőződik, és eltűnik a vírus, csak úgy, mint anno a spanyol nátha.
2020. nov. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!