Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A radikális hazafiak pulóverér...

A radikális hazafiak pulóverére miért angolul van ráírva, hogy harcos?

Figyelt kérdés
A Warrior pulóverekre gondolok. A stílusuk a Lonsdale/Everlast pulóverek koppintása, ami még el is menne, de miért angolul van ráírva? Úgy rühellem az ilyet. Miért nem lehet magyarul írni?
2010. aug. 9. 18:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

Helyőrségi!

minek kell az utcán balhézni? megold valamit?

2010. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A bandaháború szó jelentése ismerős számodra? Nem arra kell egyből gondolni, hogy az igénytelen turbónácik ütik egymást. A "tradicionális,. kommunista, antirasszista skinheadek" is ugyanúgy "üthették egymást" annó Angliában.


Ez amolyan játék a mi igénytelen fajtánknál. Hallgasd meg mondjuk a "gusztustalan, igénytelen, turbóhülyegyerek" Vendettától a Játékot, kiderüól pár dolog...

Miért kell nekünk Erdei "Madár" Zsolt? Miért kellett nekünk Kovács "Kokó" István? Miért kell nekünk Növényi Norbert? Megoldanak valamit?

2010. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%
Tökmindegy mi van ráírva. Úgyis kínai.
2010. aug. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sajnos ni magyarok,nagy resze mindig is a külföldit mamoltuk.Nezd meg,szinte minden területen.Menjel ki a francis fővarosba,vagy valamelyi nagyvarosba,ott külföldi feliratokat nem latsz,csak a francia szöveg alatt.Egy akalommal lekestem a Paris-Budapest jaratot,ott aludtam szallodaban.A szalló recepciójan megkerdeztem-előtte nem talaltam angol nyelvű adót-hol nezhetek valami adast a tv-ben mas nyelven?Erre a recepciós valasza a következő volt:Uram,ha valaki kommunikalni akar velünk,tanulja meg a nyelvünket!Talan igaza lehetett.
2010. aug. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem ez volna a helyes. Csak sajnos Franciao. a legtöbb tekintetben "nagykutya", mi meg nem.
2010. aug. 12. 11:04
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

mert a boksz egy sport, és jó nézni a harcot, amíg sport marad.

viszont a nagyharcosok húzzanak afganisztánba, ott lehet harcolni.

az, hogy angliából indul valami, az nem az, hogy nekik kell benyalni. De ha ez nektek ezt jelenti, akkor már miért nem írtátok alá németül, és az o helyett is berakhattatok volna egy horogkeresztet.

Amúgy a kopasz sem a legdivatosabb frizura, de ez csak tanács arra, hogy miért nem tudnak az ilyenek d*gni.

2010. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolsó! Így az utolsó mondatot elnézve nekem is van egy tanácsom... Nézd meg a Romper Stompert! Nézd meg a hapsit, mit csinál a falnak támaszkodva a zene alatt!
2010. aug. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
kedves urolso elötti, nagyon nem látod át a dolgokat, ezt a témakört nem neked irtak, keressél valami neked valot, mert a zagyvaságaiddal nem mesz semmire
2011. márc. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!