Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A radikális hazafiak pulóverér...

A radikális hazafiak pulóverére miért angolul van ráírva, hogy harcos?

Figyelt kérdés
A Warrior pulóverekre gondolok. A stílusuk a Lonsdale/Everlast pulóverek koppintása, ami még el is menne, de miért angolul van ráírva? Úgy rühellem az ilyet. Miért nem lehet magyarul írni?
2010. aug. 9. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

van magyar is, meg rovásírt is.

a Warrior az a márkanév.

2010. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Van olyan is, amire rovásírással van írva. A Warrior előtt én is értetlenül állok. Nagyban hangoztatja a viselője, hogy ő mekkora magyar, oszt még a pólóján a felirat is angolul van :)
2010. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
mert divatnagymagyarok
2010. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy vannak más változatok is, de ahogy írták, ez a márkanév is. És ez szerintem elég szánalmas, hogy úgy nagymagyar, hogy angol felirattal hirdeti.
2010. aug. 9. 18:07
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

azért van ráírva angolul ,hogyha külföldre mennek pl.: válogatott focimeccsre akkor lássák hogy ő magyar harcos.

hogy értse az angol is ami rá van irva.

2010. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ezért tök fölösleges ilyet. Ránéznek, és leszarják kb. Annyi jön le neki, a "Warrior Hungary"-ből, hogy Magyarországon (már ha tudja mi ez az ország, sokan sajnos azt se tudják...) koppintják a Lonsdale-t. Akit meg érdekel, az megy úgyis utánanéz, mit jelent a harcos szó. (Külföldiekre gondolok)

Meg amúgy is, ettől ő harcos, hogy vett egy pulóvert? Így esetleg az Everlast céggel harcol, senki mással.

2010. aug. 9. 18:16
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Én csak azt nem értem, hogy miért pont a Lonsdale? Ha ők annyira hangoztatják, hogy magyarok, akkor miért járnak NSDA (P)-ot éltető pólóban? o.O
2010. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
úgy tudom a Lonsdale kampányt is indított ez ellen
2010. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A Lonsdale-nél az csak véletlen egybeesés. Indított egy kampányt, ahogy előttem írták, "Say No To Racism" címmel. Vagy valami ilyesmi. Nem tudom, mennyire hazafi dolog egy külföldi márka/stílus majmolás. Igazából szerintem ez az egész Warrior márka csak anyagi hasznot húz abból, hogy a fiatalok a jobboldal felé fordulnak.
2010. aug. 9. 19:58
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Azon nem gondolkodtatok, hogy a skinhead szubkultúra Angliából indult? A Lonsdale egy angol sportmárka. Az utcai balhék és a koncerteken való ugrálás miatt kényelmes, strapabíró ruhákat kell hordania az "igénytelen, tokosagyú turbómagyarnak/turbónácinak".
2010. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!