Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a hatalmas bal-liberális...

Mi ez a hatalmas bal-liberális közeg a színművészetben ?

Figyelt kérdés

Egyáltalán ez az egész, hogyan hat ki a Magyar film és színház iparra, ha minden színművész, rendező, előadó, színész, liberális? Mert úgy néz ki hogy igen. És nem csak Magyarországon, hanem más országban is. Gondolok itt most arra, hogy már az oscar díjt is csak akkor kaphatják meg a filmek, ha körbe lengi ez a liberális közeg...

De most maradjunk a mi országunknál. Azt vettem észre, hogy régen voltak ma meg már nincsnek kereszténykonzervatív magyar filmek, de olyan sem, ami úgy uncbloked a Magyarsággal foglalkozik és most olyanokra gondolok mint a Julianus Barát és a Fehérlófia, de helyette van Állampolgár típusú filmek. Ez miért van ?



2020. okt. 31. 18:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk miért nincsenek olyan történelmi sorozataink mint a Szulejmán? Egyre rosszabb a magyar filmipar
2020. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
35%

Mármint olyan sorozataink, amik 6.6 ponton állnak imdb-n? Hát, én ezekről szívesen lemondok.

Ellenben van nagyon jó sorozatunk, ami bemutatja, hogy kb. hogy él a fideszes. Szóval az aranyéletet én ajánlani tudom.

2020. nov. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!