Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a népszerűtlenebb, a...

Melyik a népszerűtlenebb, a sok halott vagy a gazdasági visszaesés?

Figyelt kérdés

Azért nincs szigorítás és bezáratás, mert akkor a kormánynak fizetni kéne.

Ha hatóságilag bezáratják a boltodat, éttermedet, elvárhatod, hogy kompenzáljanak ezért.

Viszont úgy néz ki, Magyarországon erre nincs pénz, ezért inkább marad minden nyitva, bevállalva a sok halottat és a kórházak túlterhelődését.


2020. nov. 2. 08:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
29%
#10 Nincs semmilyen hiteles bizonyíték arra, hogy komoly szövődményeket okozna a koronavírus. Egy-két rémhír van, amit természetesen felkapott a mainstream média. Azt pedig figyelmen kívül hagytad, hogy még most jön a java a válságnak.
2020. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
43%
"Nincs semmilyen hiteles bizonyíték arra, hogy komoly szövődményeket okozna a koronavírus" - inkább örülj, hogy nem ismersz ilyet, mert én nem is egyet...Barom.
2020. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
11, de, elég sok ilyen van. Szerinted miért halnak meg az emberek pl. Strokeban, vese elégtelenségben? A 2 oldali tüdőgyulladás is smafu, igaz? Hu te jó isten, ilyen ostoba valóság tagadó embereket
2020. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ. Ha kétbites módon gondolkodunk (vírus/visszaesés) akkor nincs mit mondani. Ha viszont hajlandók (és képesek) vagyunk végiggondolni a lehetőségeket, volna néhány tennivaló mind a járvánnyal, mind a gazdasággal.

Ez nem fog bekövetkezni, mert a hatalom pontosan tudja, hogy ennek a társadalomnak (csekély kivétellel) mindent el lehet adni úgy, hogy "az eső ellen se tudunk tenni semmit". Értsd: ez (amit teszünk) a legjobb megoldás, mások is ezt teszik, és nincs jobb. Csakhogy az a csekély létszám tudja, ennek minden szava nettó hazugság. Viszont ott a hatalom. Na ennek meg minden szava nettó igazság.

2020. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%
#13 Ja, elfelejtettem, hogy a koronavírus előtt senki nem halt meg stroke-ban vagy veseelégtelenségben :)
2020. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
44%

15,de,haltak meg


Csak nem úgy, hogy a vírus okozta endothel zavar miatt keletkezett mikro plakkok miatt károsodott az összes létező szerv.


Ezt már jó ideje tudjuk, hogy ez történik a covidnál, nem ártana tájékozódni, nem?


Sőt, már azt is sejtjük, hogy idegrendszeri zavarokat is okoz, nem kevesen például PTSD sek, insomniasok, pánikbetegek lesznek utána.


Ez sem gond, igaz?

2020. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Valami forrással is alá tudod támasztani a hazugságaidat?
2020. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Természetesen!


[link]


[link]


[link]


Használd a googlet a továbbiakban, és ne vádolj hazugsággal, mikor úgy szagértel, hogy 3 hónappal vagy lemradva.

2020. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Először is: guglizni annak kell, aki állít valamit és alá akarja támasztani, nem pedig annak, aki kételkedik az állítás valóságtartalmában.

Másodszor: a linkeken arról írnak, hogy van példa ilyen szövődményekre, nem pedig arra, hogy általánosságban ilyen szövődményekre számíthat, aki elkapja a vírust, márpedig te ez utóbbit hazudtad.

2020. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Én azt állítottam, hogy jelentős a szövődmények aránya, és súlyosak is lehetnek. Te leírtad, hogy szerinted azon szövődmények nem is léteznek, mert azelőtt is haltak meg strokeban. Amikor jeleztem, hogy a vírus okoz ilyeneket, sőt a konkrét hatásmechanizmusa a vírusnak erre épül, akkor szerinted hazudtam. Ezek után kapsz bizonyítékot, de neked továbbra is tagadni kell a valóságot.


Kérlek, az összes tüdőgyulladás emiatt van, de segítek... Már a szaglás vesztés is.


Jó, semmi baj, végülis fél év alatt már megszoktam, hogy ez nálatok úgy megy, hogy bármi is történik, majd úgy lesz igazítva a történet, hogy csakakkorse veszélyes, a bizonyítékokra fittyet hányva.



Ez azért elég szar, ennyire félni ettől, hogy minden létező dolgot bagatellizálni 😂 Mi lenne, ha egyszerűen tudomásul vennétek a realitást, pánik vagy bagatellizálás nélkül?

2020. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!