Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a népszerűtlenebb, a...

Melyik a népszerűtlenebb, a sok halott vagy a gazdasági visszaesés?

Figyelt kérdés

Azért nincs szigorítás és bezáratás, mert akkor a kormánynak fizetni kéne.

Ha hatóságilag bezáratják a boltodat, éttermedet, elvárhatod, hogy kompenzáljanak ezért.

Viszont úgy néz ki, Magyarországon erre nincs pénz, ezért inkább marad minden nyitva, bevállalva a sok halottat és a kórházak túlterhelődését.


2020. nov. 2. 08:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
48%

Azt állítottad, hogy általánosan jelentkeznek ilyen szövődmények azoknál, akik elkapják a koronavírust, én pedig azt állítottam, hogy nem általános. Amiket linkeltél, azokból a cikkekből egyáltalán nem derül ki az, hogy ennyire gyakori lenne a dolog, mindössze annyi, hogy előfordul.

(Mellesleg a pánikbetegség nem a koronavírus szövődménye, hanem a koronavírus és az indokolatlan hisztériakeltés együttes szövődménye. Utóbbiban pedig te is partner vagy.)

2020. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Sehol sem írtam, hogy általános, és egyáltalán mit neveznénk általánosnak?


De, amiatt. Kórházból kijönnek, és, hát sajnos ez lesz egy részükkel. Te se igen lennél teljesen 100as, ha hetekig levegőt sem kapnál

2020. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Már csak azért sem lehet a nagy részükre igaz, amit írsz, mert a fertőzöttek kevesebb mint 1%-a van súlyos vagy kritikus állapotban. Amúgy gyerekkoromban asztmás voltam, mégsem lettem pánikbeteg. Csak nem azért, mert nem hallottam nap mint nap azt, hogy az asztmától mind meghalunk?
2020. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

23


Még mindig nem mondtam olyat, hogy nagyobb része, a jelentős szó a megfelelő.


És az asthma tudtommal nem okoz idegrendszeri károsodást sem



Minden kommented legalább 1 érvelési hibát tartalmaz, lassan az lesz a szitu, hogy elengedlek, mert sajnos veled felesleges tárgyalni. Vannak emberek akik mint a vallási fanatikusok hinni akarnak valamiben, és teljes mindegy nekik az, hogy mi szól mellette, vagy ellene.

2020. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Érvelési hibát eddig csak te vétettél, a bizonyítási kényszer áthárítása címűt. (A hazugságot most nem tekintem érvelési hibának.) A jelentős szó is elég nagy túlzás, mint már mondottam.


"Vannak emberek akik mint a vallási fanatikusok hinni akarnak valamiben, és teljes mindegy nekik az, hogy mi szól mellette, vagy ellene."

Na, ebben egyetértünk. Ti covidióták pont ilyenek vagytok.

2020. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Aha... Egyrészt nem közvetettem el ilyet, ugyanis én minden állítsom bizonyítottam, te egyet sem.


Következő, már az utolsóban is volt pl. Egy feleséged konklúzió, de van itt egyébként nonstop szalmabáb, hamis okozat, egyebek. Ráadásul sehol sem mondtam, hogy bármit is bizonyíts, fogalmam sincs ezt megint hogy hallucináltad be, de kezd súlyos esetnek tűnni az állapotod.

2020. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Követtem *
2020. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
"ugyanis én minden állítsom bizonyítottam" :DDDDD
2020. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Probléma? Mit nem? Semmi baj, most kezdjük azzal, hogy szerinted hazudtam, aztán egy bocsánat kérésre sem futotta, mikor kaptál hiteles forrásokat, hanem konkrétan neki álltál számba adni olyat, amit nem mondtam. Elég lapsitempó szaga van, neked gyanítom nem 3 számjegyű az iq-d, igaz?
2020. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!