Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Demokácia nem is Isten gyemeke?

Demokácia nem is Isten gyemeke?

Figyelt kérdés
A libeálisok szeint ugy vagy jó ahogy vagy, a vallásos baloldaliak szerint ami már nagyon ritka (mert valaki kitalálta hogy nem fér össze a baloldaliság a kereszténységgel csak a liberalizmussal, vagy csak addig ameddig nekik megfelel mert a keresztények bűnösök, az iszlám meg nagyon adja) mindenki Isten gyermeke és úgy van jól ahogy van. A pápa például támogatja a bevándorlást és az LMBTQ jogokat, hiszen ők is Isten gyermeke. Ezzel csak az a probléma, hogy a nagy liberalizáció miatt megfeletkeztek arról, hogy a farkasokat sem engedik be a juhok közé bármenyire is Isten gyermekei és hasznos állatok, bármennyire is álatvédők vagyunk. A farkas is csak jót akar vacsorázni a birkahúsból amire minden joga meg van nem? Vagy a farkas is csak a vadász elől menekült be a nyájba. Ha mindanyian egyenlőek vagyunk, és úgy vagyunk jók ahogy vagyunk, miért a liberálispok az élharcosai a nemváltásnak? Ha valaki férfinak született miért nem fogadja el úgy magát ahogy van? Ezek azért nagyon fontos kérdések mert a mi demokráciankat, és országunkat azért támadják mert úgy van ahogy van. És úgy van jól ahogy van. Mi nem engedjük be a migránsokat, nem támogatjuk az LMBTQ jogokat, ezért azt sem tehetjük meg ami a nyugati országokban természetes.

2020. nov. 3. 10:24
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
73%

Na, most, hogy kilibsizted magad jobb lesz a napod?

Esküszöm, próbálom megérteni az ilyen embereket, mint amilyen te is vagy, de egyszerűen nem megy.

Feljössz ide, kiírsz egy abszolút provokatív, semmitmondó kérdést. Minek?

Kezdve azzal, hogy bár előszeretettel használod a kifejtésben a liberális kifejezést, fingod sincs a jelentéséről.

Mondjuk lehet csak én nem vagyok vele tisztában, hogy manapság liberális = aki nem fideszb*zi.

Ja és még egy dolog: Isten nem létezik. Legyetek szívesek egy ország irányítását és a k*rva vallást végre elválasztani.

2020. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Most hogy lekaraktergyilkoltál jobb lett a napod? Csak mert sérti a lelki életed.



Esküszöm, próbálom megérteni az ilyen embereket, mint amilyen te is vagy, de egyszerűen nem megy.


Feljössz ide, kiírsz egy abszolút provokatív, semmitmondó kérdést. Minek?


Kezdve azzal, hogy bár előszeretettel használod a kifejtésben a liberális kifejezést, fingod sincs a jelentéséről.


Mondjuk lehet csak én nem vagyok vele tisztában, hogy manapság Fideszes aki nem libsib.zi


Ja és még egy dolog: Isten létezik. Legyetek szívesek egy ország irányítását és a k*rva vallást hagyományát végre elfogadni.

2020. nov. 3. 10:37
 3/48 anonim ***** válasza:
74%
Micsoda visszavágás, megyek sírni :)
2020. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Zsepit hozak? Тudod én még szeretem a felebarátaim.
2020. nov. 3. 10:41
 5/48 anonim ***** válasza:
16%

"Ja és még egy dolog: Isten létezik."


Megmutatod, hol? Tudod, az létezik, ami mérhető, bizonyítható matematikailag, fizikailag.


Ja, vagy elég hinni benne? Szerintem meg a fehér nyúl teremtő létezik, aki teremtette a világot. Nekem van igazam, aki mást mond az ballipcsy.

2020. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

"Ja és még egy dolog: Isten létezik."


Allahnak hívják. Meg fogjuk tanulni !

2020. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Istent még nem tudták megcáfolni tudományosan, szóval a helyes kijkelentés az hogy nem tudom hogy van isten egyáltalán. De erről a valásos kategóriába vitáz.
2020. nov. 3. 10:44
 8/48 anonim ***** válasza:
75%

Ettől függetlenül nagyon gáz, ha egy országban nincs elválasztva a vallás a kormányzástól.

A muzulmán országokban is ez az egyik legnagyobb probléma, csak ott "picit" radikálisabban nyilvánul meg a dolog.

2020. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
A valás a kulturánk része. Ahogy a muzulmán országokban is így van.
2020. nov. 3. 10:49
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az 50%-ot sem éri el az Istenben hívők száma az országban, szóval ja, marha vallásos ország vagyunk :D

2020. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!