Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Demokácia nem is Isten gyemeke?

Demokácia nem is Isten gyemeke?

Figyelt kérdés
A libeálisok szeint ugy vagy jó ahogy vagy, a vallásos baloldaliak szerint ami már nagyon ritka (mert valaki kitalálta hogy nem fér össze a baloldaliság a kereszténységgel csak a liberalizmussal, vagy csak addig ameddig nekik megfelel mert a keresztények bűnösök, az iszlám meg nagyon adja) mindenki Isten gyermeke és úgy van jól ahogy van. A pápa például támogatja a bevándorlást és az LMBTQ jogokat, hiszen ők is Isten gyermeke. Ezzel csak az a probléma, hogy a nagy liberalizáció miatt megfeletkeztek arról, hogy a farkasokat sem engedik be a juhok közé bármenyire is Isten gyermekei és hasznos állatok, bármennyire is álatvédők vagyunk. A farkas is csak jót akar vacsorázni a birkahúsból amire minden joga meg van nem? Vagy a farkas is csak a vadász elől menekült be a nyájba. Ha mindanyian egyenlőek vagyunk, és úgy vagyunk jók ahogy vagyunk, miért a liberálispok az élharcosai a nemváltásnak? Ha valaki férfinak született miért nem fogadja el úgy magát ahogy van? Ezek azért nagyon fontos kérdések mert a mi demokráciankat, és országunkat azért támadják mert úgy van ahogy van. És úgy van jól ahogy van. Mi nem engedjük be a migránsokat, nem támogatjuk az LMBTQ jogokat, ezért azt sem tehetjük meg ami a nyugati országokban természetes.

2020. nov. 3. 10:24
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Ki akarja megmondani akkor hogy más mit csinaljon? Csupán közhelyekből... Mivel Nem ismerik el hogy a melegségből kilehet gyógyulni, azokat is támadják/elehetetlenítik akik ki szeretnének belőle jönnek és karaktergyilkolják akik o kijöttek. "tudomány a te hitednek a szöges ellentétét mondja. És mint tudjuk az emberiséget eddig a tudomány vitte előre, nem pedig a hit." A biblia nem ítéli el a tudományt. Nem a hit hátráltatta az embereket hanem az egyház :D A szent grálotok a melegént pedig még mindig nem találták meg, vagyis nem igazolta senki, hogy a melegség termeszetes betegség lenne, vagy veleszületett rendeleneség, illetve hogy léptelenség lenne gyógyítani. Ha a melegek létét nem fogadják el, az LMBTQ hatására pedig úgy csak még jobban meggyűlöltetik az emberekkel.  Az LMBTQ közösség az sugalja, hogyha meleg leszel ott lesz neked egy egész közösség akár az interneten aki elfogad. De mikor leteszi a telefont azzal szembesül hogy az LMBTQ miatt meg jobban kiveti magából a társadalom.
2020. nov. 9. 21:49
 42/48 A kérdező kommentje:
Akkor még egyszer és ezzel be is fejeztük: LMBTQ mivel Nem ismeri el hogy a melegsegből ki lehet gyógyulni, azokat is támadják/elehetetlenítik akik ki szeretnének belőle jönni és karaktergyilkolják akik kijöttek. A LMBTQ mozgalomnak ezért vannak kikiáltva "árulói"
2020. nov. 9. 21:52
 43/48 anonim ***** válasza:

Igen mert a káposztás tészta szeretetét is az okozza, hogy bizonyos emberekben jelen van a kápsztástésztagén. Édes Istenem XDXD

Csak pont annyira nem ismeri el, mint te azt, hogy ez nem betegség. Két egymástól teljesen eltérő dolgról beszél a két tábor, szóval így teljesen semmi értelme nincs...

2020. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Ha ennyire elfogadó vagy, miért nem ismered be hogy nem csak a te igazad van? Nem mondtam, csak feltètelezni tudom hogy a melegség nem veleszuletett rendellenesség. De azt tudom hogy azok akik kigyógyultak, a Nagy elfogadók hogy közösítették ki.
2020. nov. 9. 22:00
 45/48 anonim ***** válasza:

Én teljes mértékben elfogadom azt, hogy vannak akiknek más a véleményük. Azt már kevésbé, ha valaki úgy fröcsögi a saját álláspontját, hogy a másikéról hallani sem akar :/ De hát ki mint él, úgy ítél.

És én ugyan nem közösítettem ki emiatt senkit. Az én álláspontom az, hogy mindenki csinálja azt, amit jónak érez. Ha valaki nem akar homoszexuális lenni pl, akkor ne legyen, sok sikert az átalakulásához. Megvan a magam nézőpontja, és éppen annyira nehezen tudom megérteni őt, mint például te engem, amikor azt mondom, hogy meleg vagyok és soha nem szerettem az ellenkező nemet. Nem éreztem vonzalmat, és jelenleg sem fordul meg a fejemben. Pont. :)

2020. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem akarok hallani. Sőt ha latok egy meleget vagy transzneműt, nem itélem el őket. Egyébkènt nem én indítottam vitát, támadást a te véleményed ellen, hanem ti az enyém ellen. Idejöttetek 1 az 1-be tólni az LMBTQ propagandát mint a birkát, mert számotokra MINDENHOl csak 1 igazság létezik, más igazság nincs.
2020. nov. 9. 22:09
 47/48 anonim ***** válasza:
Visszautasítom. Én melegként éppen annyira elítélem az LGBT közösség gyakori provokálását, amint te, és hiszek a vélemény diverzitásában. Szerintem egy teljesen elferdített képet ad az e "mozgalom" a melegeket egy kalap alá véve a Pride-szivárványos rózsaszín vergődéssel, amivel együtt provokál, aminek a levét az egyszeri, normálisan viselkedő melegek isszák meg, akik az életben nem azonosultak egyetlen szekértáborral sem, csak szeretnék élni az életüket. Nagyjából ez olyan, mintha az Iszlám világnak a kereszténységről csak annyit mondanál, kogy keresztes háborúk Csak bizonyos dolgokban nem értek egyet veled ami a homoszexualitást illeti. Ez azért ne legyen már probléma.
2020. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Csak tudod van egy kis különbség a véleménynyilvánítás és a gyűlöletbeszéd között. Nem keverendő a kettő.
2020. nov. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!