Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Demokácia nem is Isten gyemeke?

Demokácia nem is Isten gyemeke?

Figyelt kérdés
A libeálisok szeint ugy vagy jó ahogy vagy, a vallásos baloldaliak szerint ami már nagyon ritka (mert valaki kitalálta hogy nem fér össze a baloldaliság a kereszténységgel csak a liberalizmussal, vagy csak addig ameddig nekik megfelel mert a keresztények bűnösök, az iszlám meg nagyon adja) mindenki Isten gyermeke és úgy van jól ahogy van. A pápa például támogatja a bevándorlást és az LMBTQ jogokat, hiszen ők is Isten gyermeke. Ezzel csak az a probléma, hogy a nagy liberalizáció miatt megfeletkeztek arról, hogy a farkasokat sem engedik be a juhok közé bármenyire is Isten gyermekei és hasznos állatok, bármennyire is álatvédők vagyunk. A farkas is csak jót akar vacsorázni a birkahúsból amire minden joga meg van nem? Vagy a farkas is csak a vadász elől menekült be a nyájba. Ha mindanyian egyenlőek vagyunk, és úgy vagyunk jók ahogy vagyunk, miért a liberálispok az élharcosai a nemváltásnak? Ha valaki férfinak született miért nem fogadja el úgy magát ahogy van? Ezek azért nagyon fontos kérdések mert a mi demokráciankat, és országunkat azért támadják mert úgy van ahogy van. És úgy van jól ahogy van. Mi nem engedjük be a migránsokat, nem támogatjuk az LMBTQ jogokat, ezért azt sem tehetjük meg ami a nyugati országokban természetes.

2020. nov. 3. 10:24
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Mindez az LMBTQ probaganda miatt történik, hogy az embereket, főként megsebbzett fiatalokat elszédítsék, elhitessék velük hogy ha szerintük az ég zöld a fű kék az igaz, és ne mondja meg senki nekik hogy nincs így. eből valakik megazdagodnak.
2020. nov. 9. 13:20
 32/48 A kérdező kommentje:
Kövér Laci véleménye meg nem a kormány álláspontja a gyermekválalásról. Bár igaz hogy egyes vélemények szerint fontos a férfi és női viselkedésminta.
2020. nov. 9. 13:22
 33/48 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező...te Tényleg ennyire sötét vagy? Értem én, hogy számodra a facebook szentírás és te mindent jobban tudsz mindenkinél, de legalább ne terjeszd a hülyeséget.


A melegség nem betegség. Először is ezt kellene felfogni. Aztán jön az, hogy nem lehet valakiből meleget csinálni. Nincs ilyen, vágod? Attól mert olvas egy könyvet vagy megnéz egy meleg témájú könyvet, nem lesz meleg. Ez nem így megy. Ohh és a nemváltás... Érdekes eddig a környezetemben lévő nemváltoztatott emberek átlagban boldogabbak, mint amilyenek voltak bármikor is. Nem szeretnék magukat visszaműteni vagy ép öngyilkosak lenni, de lehet én vagyok rossz társaságba. A meleg emberek örökbefogadása. Igazad van, nem lehetetlen. De milliószor nehezebb, mint egy heterószulonek. Nézz egy kicsit utána, ahogy a meleg házasságoknak is. Ne osztogasd az észt, főleg ha neked is kevés van.

2020. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Facebookot nem használom, mert balos cenzúra van.


Ha véleményem szerint melegség betegség, akkor azt tessék elfogadni. Nagyon sok emberből meleget cisnálnak, aztán mikor kapcsolnak hogy igazából nem is melegek, akkor megbánják és tökremegy életük. Nagyon sokak azért lesznek melegek, mert tévesen azt képzelik akkor majd jobban elfogadják őket. Nem egy ilyen volt az ismerősi körömben, mindig kiderítettem az igazságot. Egyik barátom fia is a fiúkat szerette kiskorában, aztán szülői beavatkozásal, most a gimi legszebb barátnője az övé. Nem érdekes dolgok ezek? Senki nem születik melegnek, vagy az nagyon ritka.

2020. nov. 9. 18:20
 35/48 A kérdező kommentje:
Arról pedig nem beszélve, hogy nemváltás nem létezik. Ameddig megtudsz külömböztetni egy olyat akit átoperáltattak, és egy olyat aki természetes nemű. Márcsak azért sem éri meg, mert rengetegen kibeszélik az ilyeneket.
2020. nov. 9. 18:23
 36/48 anonim ***** válasza:
Hazudozol össze vissza, a tudomány a te hitednek a szöges ellentétét mondja. És mint tudjuk az emberiséget eddig a tudomány vitte előre, nem pedig a hit. A hit eddig csak rombolt. Lásd inkvizíció, dzsihádok, erőszakos térítések.
2020. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

mert tévesen azt képzelik akkor majd jobban elfogadják őket

XDXDXDXD

Igen. A melegeknek annyira elfogadott életük van, hogy mindenki az akar lenni. Irigylésre méltó. Sírok bocs. :DDD

Senki nem születik melegnek, vagy az nagyon ritka.

Ezt meg azért támaszd már alá valamivel. Az nem magyarázat, hogy van akit rákényszerítenek és elfojtja magában a valódi orientációját, és így már rá lehet fogni, hogy működik az átnevelés. Nem. Ahogy egy heteróbol sem lesz sosem homo úgy ez fordítva sem igaz. Egy heteróból sohasem fogsz tudni nem hetreót csinálni, habár tudom hogy nagyon jól hangzó politikai fogás ez, ami szavazatot hoz és van még egy dolog amitől lehet napi szinten rettegi és táplálni azt, hogy háborúban állunk. Már bocs de ez a társadalmi viszályszítás (bármelyik oldalról), a hergelés borzasztó káros dolog...

A homoiszexualitást meg dekriminalizálták tudományos körökben már vagy 60 éve, nem ártana haladni a korral.

Már csak azért sem éri meg, mert rengetegen kibeszélik az ilyeneket.

Na látod és megérkeztünk ahhoz, hogy miért is lesznek depressziós alkoholista drogos öngyilkosok sokan azok közül akik nem heterók.

Hagyjuk is...

2020. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Szülői beavatkozással. Tehát ráerőltették. És ezzel meg is adtad a választ a ki nem mondott kérdésre. Csak azért mert a te hited szerint, az elfogadás rossz, a melegség ráerőltetthető valakire és a nemváltoztatás nem létezik, attól az rohadtul nem így van.


De ezt mi a picsáért magyarázom egy begyöpösödött boomernek, aki jatsza a nagymagyart de simán elmenne egy földönfekvő ember társa mellett. Egy olyannak, aki szerint csak a jobboldali kormány jó és csak annak van igaza, aki őket isteníti. Egy olyannak aki nem bírja felfogni az aprócska agyával, hogy a melegség van, volt és lesz és mindezt akkor se tudja megváltoztatni, mégha keresztény eszméket beszél a seggén keresztül. Mert elmondok én neked valamit kisbarátom. Akiket te elítélsz, azok ugyanúgy emberek. Ugyanolyan senkik a világban mint te vagy én. Csak amíg te úgy beszélsz róluk, mint a kutyákról, ők addig egy rossz szot sem szólnak rólad. Mert leszarnak téged és az összes szűklátókörű haverodat. De a legvégén ugyanolyan koporsóba fogtok kerülni.


Es amúgy lenne egy kérdésem. Nem tudom, hogy van a gyereked, de most tegyük fel, hogy van egy gyereked akinek volt egy súlyos balesete. Vérre van szüksége és a vért egy átműtött embertől kapná. Elfogadnátok? Vagy a k@rv@ nagy büszkeségeddel együtt inkább hagynátok meghalni a gyerekedet? Hisz a te gondolkodásodból kiindulva a tőle kapott vértől akár meleg is lehet.


Ohh vagy mondjak még egy fantasztikus történetet?

A barátomat 16 évesen kidobták otthonról, csak mert meleg. A szülei kitagadtak a családból és eltiltottak tőle a testvérét is. te ezt a nagy keresztény eszméddel képes lennel megtenni a saját gyerekeddel?

2020. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
77%
#38 Adom
2020. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
83%
#38, nagyszerűen megfogalmaztad. Szerintem fel sem fogja fogni, jön majd valami vallásos maszlaggal, meg, hogy a szomszéd Cili néni fiából meleget neveltek a barátai, stb.
2020. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!